Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyunk együtt, kb 8 hónapja együtt is élünk.

Szóval a probléma az, hogy megnéztem a telefonját és láttam ahogy egy lánnyal szexuális témákról beszélget, célzásokat tesz, szexuális tartalmú képeket küld és kap. Látni ezt borzasztó volt, reszketett a kezem, azt hittem elhányom magam.


Én alapból féltékeny tipus vagyok, a saját önbizalomhiányom miatt. Ezt azért mesélem el, hogy teljes legyen a sztori, ha sietsz ugorj a következő bekezdésre. Volt egy időszakom mikor ok nélkül voltam féltékeny. Éreztem, hogy nem kellene annak lennem, meg tudtuk beszélni a párommal, pszihológushoz mentem, elkezdtem dolgozni az önbizalmamon, leadtam 5kg-t, elkezdtem figyelni jobban a külsőmre stb. Eltelt pár hónap és észrevettem, mikor megébredtem, hogy késő este kérdezi alszom-e aztán írogatni kezdett valakivel. Mikor tovább dolgoztam a munkahelyemen és ő hamarabb ért haza akkor aznap nem szexeltünk mert neki nem volt kedve és ehhez hasonló dolgok történtek amiért belenéztem a telefonjába.


Elmondtam neki mi történt és kértem hogy magyarázza el. Azt mondta ritkán, van olyan érzése hogy valakivel kell beszéljen így és nem tudja megmondani miért. Aztán úgy tesz mintha semmi sem történt volna, nem is akar rágondolni arra amit csinált. Azt mondta, ő már egy ideje abba akarja hagyni, mert látja hogy ez szar, de olyan mintha nem létezne a probléma csak mikor csinálja.


Nagyon hosszú beszélgetés volt, és én nagyon meg vagyok bántva ezért szükségem lenne egy-két tanácsra.

20/l



2020. jan. 21. 22:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
32%
Jól van ma megint elkérem a mobilját, ha ti ezt így 100 %-ra állítjátok vadidegenként és nem láttok bele a kapcsolatomba! Ami egyébként jól és harmonikusan működik. És elmondom még egyszer! Én nem tekintem megcsalásnak ezt hogy mivel olyan munkaközegben dolgozik ahol főleg nők vannak. Nem tudják elkerülni a kontaktust. Neki fontos szerepe van a hivatalban és sokat dolgozik, de ha ráírok azonnal visszaír... Szerintem ez nem annak a jele, hogy megcsal. Nem fogja itt 1-2 sokat csalódott ember bebeszélni ezt nekem azt a baromságot. Majd ha én kapom rajta... Akkor viszont tuti repul, a telefonjaval egyutt mehetenek a budis francba. Nem fogom majd vissza magam, balhézni fogok. Ne aggódjatok, ma lesz egy csekkolásos nap. Végignézem az egész mobilját. Bármi megcsalásra konkrétan utaló jel vagy bizonyíték esetén kidobom. De utána meg ne csodálkozzon hogy nem lesz senkije ha ezt csinálja. Most is vett kávét, ajándékokkal halmoz el. Értem jön sokszor. Én úgy érzem szeret, nem hozna ennyi áldozatot és nem költene rám ennyi pénzt (hozzáteszem nem szorulok rá anyagilag). Karácsonyra több táskányi ajándékot vett, nem kérkedésből. De ma kiderül, elkérem a mobilját egy váratlan helyzetben, mintha szükségem lenne rá. Megmondom hogy az enyemmel tegnap vízbe esett és azóta nem túl jól műkodik, addig elkérem a mobilját. Megmondom, hogy pizzát rendelek, anyával beszélek. Nem szeretem az ilyet de nekem ez nem elég amit ti írtok, konkrét bizonyíték híján nem szakítok vele. Amúgy meg hazug ember előbb-utóbb úgyis lebukik.
2020. jan. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként Ti szoktatok kapni a párotoktól vörös rózsát, virágot, csokit? Na? Anélkül ide se állít... Ajándékokat vesz, elkényeztet. Nem csal meg, csak a féltékenység beszél 1-2 csalódott emberből. Nem mondom, hogy nem fogom néha lecsekkolni, mert párjaként jogom van hozzá, főleg ha ad rá valami indokot, de nem is fogom kidobni 2 szép hónap után mint egy rongyot.

A férfiakat meg ismerjük. Ilyenek. Szeretnek kamuzni. Én viszont a kérdezővel ellentétben nem találtam szexuális utalást a mobiljában (a barátjának küldött fotókon kívü), pedig szinte minden beszélgetését végigböngésztem.

Egyébként nem a kérdezőnek kellene válaszolni kommentelők? Nem értem miért kerültem én főszerepbe. Engem ebből most már hagyjatok ki légyszíves. Inkább a kérdezőnek adjatok jótanácsokat, nekem már adtatok.

2020. jan. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Azthiszem az a baj, hogy ő nem gondolkodik amikor csinál valamit. Úgy érzem fél elengedni azt az embert aki volt, mert ha belekerül a csapatba, a "mi"-be akkor az egy olyan új terep ahol nem tud tájékozódni. Azt mondtam neki, hogy minden csapatjátékos egyedül is edz otthon. Nagyon szomorú hogy én iszom meg annak a levét, hogy neki még nem volt hosszú kapcsolata és nem tudja milyen tényleg csapatban lenni, de úgy láttam rajta, hogy rá akar jönni mi baj van vele, miért csinál ilyeneket. Az a baj, hogy ragaszkodunk azokhoz a dolgokhoz meg szokásokhoz amik minket alkottak régen. Én is nehezen válok meg tőlük, de nekem könnyebb mert én sokat elemzem magam.


Mindenesetre, nem fogom elhagyni. Ez a beszélgetés lehetett volna akár abból is, ha ismét rossz arcokkal baràtkozott volna, mint fiatalabb korában. Vagy ha megint napokat töltött volna a gép előtt játszva. Csak ez így most jobban fájt nekem. A vicc az, hogy ő ha nem is fekszünk le egy hónapig valami miatt, akkor sem maszturbál gyakran. Látom rajta, hogy neki a szex nem a legfontosabb a kapcsolatban, szóval nem ez volt az oka az üzeneteknek. Egyszerűen az, hogy kellett legyen valami titka, valami ami csak az övé. Én rohadt sokat tanultam ebből az esetből, azt hiszem ő is. Ha mégsem tudok újra megbízni benne akkor sem érzem magam teljesen földbe tiporva mert ezt amit megtanultam, mások sokkal fájdalmasabb úton tanulják meg.

2020. jan. 23. 07:20
 34/40 anonim ***** válasza:
34%

"Egyébként nem a kérdezőnek kellene válaszolni kommentelők? Nem értem miért kerültem én főszerepbe."

Fúj,de egy buta pi..csa vagy. Azért bmeg, mert a kérdező kérdése alatt tettél fel kérdést... És nem saját kérdést csináltál. Úristen, már azt is elfelejtetted, hogy az első kommented mi volt. De mindegy is. Senki nem magyaráz beléd semmit. Te tettél fel már jó pár ugyanolyan kérdést itt a GYIK-en. Belinkeljem. Most akkor tudathasadásod van vagy mi?

2020. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
50%

,,Megmondom hogy az enyemmel tegnap vízbe esett és azóta nem túl jól műkodik, addig elkérem a mobilját"


Aha egy boldog kapcsolatban én is pont ilyeneken szoktam gondolkodni . Ja vörös rózsa 😂 nem is vitatkozom veled, megsem lepődnék ha egy ilyen buta balhés csajt megcsalnának. Másokat bántasz meg, akik így ismeretlenül is csak segíteni akarnak. Féltékenynek titulálsz meg sokat csalódottnak. Undorító ez a viselkedés. Ha nem bírod az őszinte kritikát, minek írsz kommentet? Ja mert megteheted? Mi meg megtehetjük, hogy véleményt nyilvánítunk. Ez az oldal lényege. De ez nagyon gáz viselkedés részedről.

2020. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kaptam vörös rózsát meg ajándékokat halomra, hogy agyba-főbe csalt. Sok ember teszi, hogy a lelkiismeretét csitítsa.
2020. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor higgy neki, hagyd csak hogy ezt művelje a hátad mögött és még kitudja mit. Szép életet ... jó lesz :)
2020. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Szépen és éretten próbálsz gondolkodni, illetve nagyon jó pont, hogy valóban látni véled a másik szemszögét és bele tudod helyezni magad, mi a kiváltó ok....


De... Abba is belegondoltál már, hogy miért gondolod azt, hogy "segít"az, ha konkrétan megérted, hogy ez egy, mondjuk kvázi kényszeres dolog nála? Hogy elb.szódott benne valami még régen és nem tudja megoldani magában, hogy normális legyen?


Egyrészt ez szép, ahogy mondtam, most már megérted ahoyg írtad is. Másrészt: ez nem ad megoldást eddig, csak tudod mit segít benned? A ragaszkodást.

Ettől még mindig nem lesz neked jobb, a barátod meg ettől még mindig nem "gyógyult meg" ebből, és továbbra is bele fog menni ilyenekbe. Tudni ugyanis nem elég..


Azt akartam egyébként is elsőre írni, hogy neki kéne pszichológus. Végigolvasva a kommentet is, meg pláne, hát menjen.


Amit még írni akartam, az annyi, hogy nem lehetsz benne biztos, mi ebben a kis "függetlenségben, titokban" a határ.. A személyes flört és több is izgi, valljuk be, és ugyanez a kategória.. Nagyobb izgalomnál biztos, hogy leállna? Az is titok, meg izgalom, ha fizikálisan megcsal.. Sőt, még nagyobb is.



Persze, olvastam, nem szexuális jellegű meg minden.. Ettől még érted valahol te is, hogy ez gáz. Hát menjen pszichológushoz és változtasson magán.


Ugyanitt megjegyzem, hogy egyszer 40+os pasival beszélgettem szórakozóhelyen, aki bepróbálkozott, majd közölte, hogy "különben is van barátnője, csak szórakozik." Én is kikérdeztem h ez mi a tök, az ő barátnője is r*hadt elnéző volt, meg minden.. Neki is volt indoka rá. Ettől még mindig nem volt egészséges, sőt,egyenesen taszító és kiábrándító, gyengének és szánalmasnak tartom kicsit, ha valaki megreked ilyenben. És most sem vagyok benne biztos, hogy valóban nem lett volna több, ha amúgy benne lettem volna.. Mert állítólag ő nála sem a "szexről szólt", hanem az ismerkedésről, förtölésről, mert "nem élte ki magát fiatalon", és ez hiányzik neki. A barátnő mellett meg szórakozóhelyeken ismerkedik, flörtöl random pitsákkal.


Mg egyszer, nem az a gáz, hogy valakinek lelki gátjai vannak vagy ilyesmi. HA észreveszi és tud változtatni. De ha nem, azzal semmire nem mész, neked ugyanolyan xar lesz, akármivel magyarázod.

2020. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekeltek, egy szót nem olvasok el. És egy-két emberre ráférne egy alapos szájmosás, mert idáig bűzlik a mocskosságtól. Értve vagyok?
2020. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

#32

"Egyébként Ti szoktatok kapni a párotoktól vörös rózsát, virágot, csokit? Na? Anélkül ide se állít... Ajándékokat vesz, elkényeztet. Nem csal meg, csak a féltékenység beszél 1-2 csalódott emberből"


Engem nem csaltak még meg, így nem ilyesmi beszél belőlem. De szoktál megcsalás témákban itt a GYIKEN olvasni, FÉRFIAKTÓL kommenteket, kérdéseket? Akik pl annak ellenére vannak együtt éveken, évtizedeken át a felességgel,hogy időnként csalják? Még felhasználónév szerint is tudnék példát mondani, lol. :))


Én egyszer hosszú üzenetekben beszélgettem is itt az egyikkel. Ijesztő lesz számodra, de van az a típus náluk, akik állítják, hogy szeretik a feleségüket, tényleg. Elhalmozzák, elkényeztetik, sőt, extramód figyelmesek is feléjük, ugranak minden szavukra, meg minden.


De hidd el, hogy ennek más oka van.. Pontosan az, amiért te is itt dicséred, hogy milyen jó a kapcsolatot és ő milyen jó partner.. Másrészt meg hogy mondjam, sokkal jobban esik nekik egy jó fej, nyugodt és nem gyanakvó barátnő, akivel minden passzol,mint egy zsörtölődő. Ezt tudják ők nagyon jól, nem h*lyék.


Harmadrészt az ajándékoknak meg ennek az extra jól bánásnak ahogy más is írta, sokszor a bűntudatuk kompenzálása játszik a legnagyobb szerepet. Nem azt mondom ezzel, hogy a te eseted is ilyen, félre ne ért.. Csupán a magyarázatodra, miszerint ez tuti nem ez az eset. Erre írtam, hogy ez nem jelent semmit.

2020. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!