Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy elkezdtem dolgozni egy irodában 25 éves férfi vagyok jelenleg a barátnőmmel együtt élünk de az irodából a főnök rám van akaszkodva folyamatosan szemezget oda hív magához és látom hogy a nemi szervemet nézi az egyik ilyen céges össze jovetelen meg is csókolt én persze nem tettem el is loktem azonnal. De nem tudom mit csináljak mert lehet nem tesz jót hogy nem csinálok semmit mivel a főnököm.

2020. jan. 28. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora egy fsszopó csicska vagy...:D Ember, ha én meg tudtam fenyegetni a főnököm, hogy még egyszer nyúljon hozzám és a szájába lépek, akkor te is.
2020. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd már fel te szerencsétlen. Istenem, szegény barátnőd.!
2020. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyújtsd be a felmondásod ezzel a szöveggel, hogy:


Úgy tudtam, hogy ez egy normális munkahely, és nem bordélyház selyemfiú pozícióban!


Munkahelyi zaklatas, amit írsz, nemcsak nőknél van, pasiknál is. Fel is jelentheted ezt a főnöknek nem nevezhető nőszemélyt, aki így viselkedik veled.Khm! Munkaügyi jogászt is megkereshetsz ilyennel!

2020. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

1-ső tudod nem tudom, hogy te honnan lettél szalasztva, de gondolom addig is maradtál azon a munkahelyen.


Pláne a stílusod inkább építőipari munkas stílusú, szóval ne hari de amiket ilyen formában írsz az csak kamu.


Arról nem is beszélve, ha ilyennel fenyegeted, ő meg feljelenthet testi sértéssel való fenyegetőzéssel, mint főnököd, és lehet kiderülne, hogy te voltál az aki rácuppant, mert kamera felvétel is van a világon, vagy fedélzeti kamera is. Khm.


A kérdezőnél érzékelhető hogy ténylegesen zaklatják. Kérdező ilyenkor menj be a rendőrségre és kérj tanácsot egy nyomozótól mit kell ilyen helyzetbe tenni, de én ilyen helyen nem maradnék, ha engem elkezdenének szexuálisan zaklatni. Sőt ha utána is zaklat akkor feljelenteném!

2020. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő a főnök?
2020. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4Köszönöm ezt a szép kis monológot, de nem nyert.

Maradtam ott, mert "sajnos" a főnököm fölött is volt ember. :) Ha szerinted oké, hogy valamelyik tapló a munkavállalóját zaklatja, akkor tartsd oda te a valagad. Én fejlesztőnek jelentkeztem, nem prostituáltnak és mikor volt kellő bizonyítékom ez ellen a szutyok ellen, igenis gond nélkül beszéltem vele így. Vagy 8 hangfelvételen és/vagy videón látszott, amit művel. Ne aggódj, nem volt utána kérdése senkinek.


A kis bársony lelkedet úgy látom, nagyon megviselte ez a kijelentés. Nézz bolyhos nyuszikról videókat,, hogy megnyugodj, köcsög.

2020. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Drága 4-es! És ha addig marad azon a munkahelyen, akkor mi van? Hiányszakmában dolgozik, kapkodnak utána. Simán megengedhet akármilyen hangnemet, akkor is lesz állása, főleg, ha jogosan küldi el a búsba a főnököt. :D

Lehet, hogy a magadfajták bírják a munkahelyi terrort, esetleg önként szopják be magukat a megfelelő pozícióba, de nem mindenki hagyja magát azért, mert egy pénzk..rva. Ahol ilyen emberek dolgoznak, ott úgy gondolom, nincs tétje annak, hogy az embert kirúgják. Ahogy a kérdező esetében sincs tétje.


Akinek meg fontosabb a pénz, mint az, hogy tiszteletben tartsák a magánéletét, az legyen nyugodtan k..rva, de ne nevezze ezt normálisnak. Ehhez nem kell bátorság. A főnök pofájába mondani, hogy viselkedjen, mert következményei lesznek, ahhoz kell.

2020. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kimeríti a munkahelyi zaklatás fogalmát. Jelentsd fel!
2020. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!