Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tettetek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tettetek volna a helyembe? Vagy ez a pasik módja meg 40delett is?

Figyelt kérdés

Helyes, jó homorú pasi bejön a munkahelyemre. Pár napra rá ramir.

Beszélgetünk, szimpatikus a pasi. Kicsit utána érdeklődők, élettársa van.

Nem írtam neki, megszakítottám vele a kapcsolatot.

Héten kiderül, hogy meg megvan neki a hölgy, mert egy neki szánt levelet a nő vett át.

Mikor elküldöm neki a képet csak annyi a magyarázat hogy személyesen akarta elmondani. Amúgy is vége a kapcsolatának stb., stb...

Ha annyira vége lenne akkor már fel év óta nem tudta volna ott hagyni? Vagy én vagyok ennyire naiv?


2018. dec. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Helyesen cselekedtél, ne foglalkozz vele!
2018. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nő lennék simán csak megszakítanám vele a kapcsolatot. Felesleges lenne számonkérni rajta bármit is, azzal csak hülyét csinálnál magadból.

(Ha van kapcsolatod, akkor miért hülyítettél kérdésre evidens a válasz: csak, valaki nyuszikra vadászik, én meg puncikra, na és mi közöd hozzá...)

2018. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, ezen jót nevettem 🙂

Az úri embernek nem volt ilyen frappáns a válasza 😁

2018. dec. 23. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Mondd neki, hogy szakítás után ismerkedsz vele.
2018. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nagyon flörtölt, majd kiderült, élettársa van. Jegeltük a dolgot. Majd egyszer csak, hónapokra rá rámír, flört, minden. Mondom, jó, biztos megromlott a kapcsolat stb.

erre kiderült, hogy minden rendben, ő csak szeret a háttérben mindenkivel szórakozni. Közben simán összetöri emberek szívét de neki mindegy, ő szeret flörtölni.

2018. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem pasi mód. Ez gerinctelen féreg mód.

rengeteg nővel találkoztam, aki dettó ugyanez, csak ők még sajnáltatják is magukat. :D

2019. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!