Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is nyomul a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyomul a csaj a pasimra?

Figyelt kérdés

A barátommal szembe lévő lakásba költözött egy csaj, aki rá van akaszkodva a barátomra. Nyáron elment nyaralni pár napra, és megkérte a barátomat, hogy naponta jár neki valami újság, vegye ki minden nap, mert nem tudják bedobni a következőt, és egyszerűbb volt, hogy nem mondja le erre a pár napra. A barátom mondta persze, szívesen. Miután visszajött a csaj, hozott neki egy bonbont köszönetképpen. Most megint átjött hozzá a csaj, hogy elmegy két hétre valahova, újság most nincs mert lemondta, viszont a postát föl kéne venni ha jön. És elvileg senki mást nem tud megkérni ebből a rohadt nagy házból, csak a barátomat.... Persze ő megint belement, mert nem akart bunkónak tűnni. És most hogy hálálja majd meg? Nem bonbonnal, hanem áthívja majd pezsgőzni és egy szál bugyiban nyit majd ajtót??? Barátom szerint túlreagálom, csak szomszédi jó viszonyt akar fenntartani, elvégre még neki is jöhet jól segítség egyszer, és akkor tudjon kire számítani. Szerintem meg nem, a lány egyértelműen nyomul rá, különben miért nem a másik 50 lakót kéri meg?? Ti mit gondoltok? Kinek van igaza, tényleg túlreagálom?


L/23


2020. febr. 9. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon durván túlreagálod. Pszichológusod mit mond az önbizalmadra?
2020. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
92%

Ha a barátodban megbízol ,nincs semmi baj.


Lehet,hogy ő szimpi neki, ő vele beszélget csak a házból. De az is lehet ,hogy nyomul, ennyiből nem tudjuk megmondani. Egy picikét szerintem túlreagálod,csinálhat bármit a csaj,ha a barátod hűséges

2020. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hány pasid volt már? Vagy ilyen penészvirág vagy? Nyomulni nem úgy szoktunk, hogy évente egyszer-kétszer megkérünk valakit, hogy vegye ki, ami a postaládában van. Valamit meg amióta világ a világ mindig hozunk annak, akitől szívességet kértünk. Velem szemben egy nyanya lakik, mégis csak őt látom legtöbbször "ebből a rohadt nagy házból" hát őt kérem meg. Ha a hapsid lakna, akkor meg őt kérném meg. A másik szinteken nekem az se tűnik fel, ha valaki elköltözik meg ilyenek, annyira nem látom őket, ha valakivel találkozok a lépcsőházban, azt se tudom hova megy be, vagy itt lakik-e vagy csak vendég, aztán itt lakok 8 éve.
2020. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy egy kicsit paranoiás? :/
2020. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van a barátodnak. Ezt rendesen túlreagáltad.
2020. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nos, nagyon úgy tűnik, hogy szerintünk nem nyomul.
2020. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanilyen a viszonyom a szomszéd lánnyal. A barátnőmet és a lány párját sem zavarja. Így megy ez már hat éve. Nem akar senki semmit a másiktól, csak segítünk egymásnak.
2020. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Túl bizony. De mindegy, hogy itt, ki mit mond, te már előre lejátszottad fejben az egészet. Szemben lakik, nem 5 emelet a különbség. Azt sem tudod, milyen az, ha valaki nyomul.

Houston we have a problem. :P

2020. febr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te már a paranoid kategóriába tartozol....
2020. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág. Az nem nyomulás, hogy évente 2x szívességet kér a szomszédtól. Én is mindig ugyanazt a szomszédot kérem meg, ha ilyesmi van, sőt volt, hogy áthívtam, hogy egy bogarat csapjon agyon, aztán mégse nyomulok rá.
2020. febr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!