Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is nyomul a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nyomul a csaj a pasimra?

Figyelt kérdés

A barátommal szembe lévő lakásba költözött egy csaj, aki rá van akaszkodva a barátomra. Nyáron elment nyaralni pár napra, és megkérte a barátomat, hogy naponta jár neki valami újság, vegye ki minden nap, mert nem tudják bedobni a következőt, és egyszerűbb volt, hogy nem mondja le erre a pár napra. A barátom mondta persze, szívesen. Miután visszajött a csaj, hozott neki egy bonbont köszönetképpen. Most megint átjött hozzá a csaj, hogy elmegy két hétre valahova, újság most nincs mert lemondta, viszont a postát föl kéne venni ha jön. És elvileg senki mást nem tud megkérni ebből a rohadt nagy házból, csak a barátomat.... Persze ő megint belement, mert nem akart bunkónak tűnni. És most hogy hálálja majd meg? Nem bonbonnal, hanem áthívja majd pezsgőzni és egy szál bugyiban nyit majd ajtót??? Barátom szerint túlreagálom, csak szomszédi jó viszonyt akar fenntartani, elvégre még neki is jöhet jól segítség egyszer, és akkor tudjon kire számítani. Szerintem meg nem, a lány egyértelműen nyomul rá, különben miért nem a másik 50 lakót kéri meg?? Ti mit gondoltok? Kinek van igaza, tényleg túlreagálom?


L/23


2020. febr. 9. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlreagálod a dolgot. Egy fiatal emberről van szó, egyértelmű, hogy korban a hozzá hasonló emberekkel fog jobban kijönni, könnyebben kommunikálni, mint a nála 30-40 évvel idősebbekkel. Ebben semmi szokatlan nincsen, főleg, ha szemszeszomszédok, tehát gyakran összefutnak a házban. Ebbe még nem kell beleképzelni semmit, főleg, ha bízol abban, hogy a barátod szeret, és rá sem tud nézni más nőkre. Valószínűleg azért mondta azt is el, hogy megkérte őt a lány, hogy vegye át az újságját/leveleit, mert ő ebbe nem lát bele semmi kacifántosat, csak egy átlagos szoszédi viszonynak tartja, ahol ilyen apróságokat évente egyszer-kétszer illik megtenni.

Nálunk anno nagyszüleim lakásába még be is jött a szomszédjuk, hogy megöntözze a virágokat, és senki nem sértődött meg senkire. Szerintem ne tarts attól, hogy a barátod megcsalna, és felejtsd el jó gyorsan ezt a dolgot, mert még a végén pont ezzel fogod szétbombázni a kapcsolatotokat.

2020. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi házunk van is volt 50 lakás. 5 év után három embert ismertem, ebből a távolabb lakó öregasszonytól tudtam ilyen szívességet kérni.

Te kihez fordulnál a házatokban?

2020. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha együtt élnél a barátoddal, akkor esetleg feltehetnéd a kérdést, hogy miert nem teged kért meg. Láttad ahogy enyelgett neki a csaj, mert ha semmi ilyesmi nincs, csak hallas alapjan reagalsz, akkor igen csak tùlreagálod.
2020. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy!

Sajnálom a barátodat, hogy egy ilyen bizalmatlan, szerencsétlen nője van, mint te.

2020. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!