Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Érzelmi megcsalás! Járt vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalás! Járt vki hasonlò cipőben?

Figyelt kérdés
Van egy élettarsam 15 éve, szeretem, nem cserelnem le, de belépett egy masik ferfi az életembe, akit ugyanugy megszerettem. Nincs köztünk semmi fizikalis kontaktus. Mindketten tudjuk, hogy nem lenne helyes. Neki is van 10 eves kapcsolata. Soha nem beszéltünk ròla nyîltan. De tudjuk, éljük igy az életünket.
2020. febr. 10. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a másik mellett vagy érzelmileg, akkor a tényleges párod mellett csak fizikailag vagy...

szokták volt mondani az ilyesmire, hogy “nem egymással, hanem egymás mellett élnek”. Ez oké, hogy nem csalod meg fizikailag, de te így boldog vagy? Hisz érzelmileg tökre távol vagy már...

2020. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz 1.
2020. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na ez az. Szeretem a páromat!! Ha nem szeretném es rossz lenne a kapcsolatom, leléphetnék. Nem akarok. De ugy erzem ezt a ferfit is ugy szeretem mint az élettársamat. Ugy érzem 2 szeretek. Párom mellett vagyok fizikailag es erzelmileg is! A ferfi mellett csak érzelmileg vagyok. Persze nem azzal az intenzitassal, mint élettarsam mellett, es ez néha boldogtalanit.
2020. febr. 10. 18:49
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Talán megtaláltad az egyik lelki társadat. Nem feltétlenül kell, hogy ennél több legyen köztetek. Használjátok egymást lelki támasznak, de jól előre beszéljétek meg a határokat.
2020. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Talán csak az újdonság varázsa, tetszik, hogy valaki úgy foglalkozik veled, ahogy a párod az elején. Hiányzik az izgalom, a bizsergés. Vagy tényleg lelki társra leltél. Adj időt magadnak! Hagyd kiforrni a helyzetet!
2020. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazabol ugy van, hogy eltudom képzelni, hogy esetleg ő szerelmes. Én az elején jeleit adtam, hogy nem vagyok kaphatò. De ö küzd es nem adja föl. De ezt diszkréten figyelmesen sok sok kitartassal. És ez a kitartas ami levett a lábamròl es lassan megszerettem, mintha egy masodik párom lenne. Elnyerte a szivem. Nincs mi kiforjon, mert az élettársamat nem hagynám el érte. De már nélküle sem tudom elképzelni az életem.
2020. febr. 10. 20:10
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

5 igaz

Tetszik neki,mert rég érzet ilyet

2020. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
le kell vele feküdni
2020. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ha már csak a megszokás, a lelkiismeret, a 15 év és mások véleménye tart a párod mellett, rég el kellett volna engedni ezt az egész kapcsolatot. Mármint az eddigi élettársaddal.

Ne félj beismerni magadnak, hogy most találtál rá az igazi lelkitársadra, partneredre, akivel egy hullámhosszon rezdültök, és megértitek egymást. Vonzalom is megvan köztetek, de nem léptétek át a határokat, hisz tudjátok, erkölcstelen lenne, amíg nem zárjátok le az előző kapcsolatot. Nem vesztitek el a fejeteket, nyílt titokként éltek ebben az állapotban, ez tanúskodik arról, hogy valóban tisztelik egymást, és képesek vagytok várni arra, amikor eljön a ti időtök. Én nagyon szurkolok nektek! Ne félj lezárni egy kapcsolatot, ami már nem működik, és javítás után sem lenne az igazi. Nyiss az új férfi felé, miután különváltatok az előzővel, és töltsetek minél több időt együtt! Szeressétek egymást, hisz ez a lényeg ezen a világon! Sok sikert, majd írj, mi volt! :)

2020. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9es Nagyon kedves vagy, hogy épiteni pròbálsz. A párkapcsolatomban minden megvan. Es szeretem a párom. Ez az ami olyan abszurd. Szeretem a párom, viszont ebbe a férfibe sem estem bele, hanem megszerettem. Ugy érzem ugyanazzal az erzessel szeretem mint a páromat. Csak paromnak még ott az a pár év előny. Itt nem kell mit bevallani senkinek, mert nem állok senki befolyása alatt. A férfi nem a lelki tarsam, talán igaza van az előzö válaszolòknak, hogy talán tetszik az uj dolog. Csak nem hiszem el, hogy egyedül lennék akivel ez megtörténik?
2020. febr. 10. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!