Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis mi értelme van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak? Mire jó ez?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, ő most 19 éves, a barátja szintén.

15 évesek voltak amikor össze jöttek. Látszólag jól megvannak, de előfordul hogy össze vissza csalják egymást...


Tudják egymásról hogy megy a félrekefélés, de egyiküket sem zavarja.

Ilyen bálokra, családi ünnepségekre együtt járnak, de bulizni külön.

Nyáron a fiú ment a haverjaival kirándulni, a barátnőm annyit mondott neki hogy lehetőleg nemi betegséget ne szedjen össze.


De a barátnőm azt mondta hogy 1 kezén meg tudja számolni hányszor veszekedtek a közel 5 év alatt, szakítani pedig egyszer sem szakítottak.


Lehet tényleg azért ilyen jó a kapcsolatuk mert nem korlátozzák meg szabályozzák egymást?



2020. febr. 6. 11:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez nyitott kapcsolat.

Én ezt nem tudnám elviselni. Ember tipustól függ, vannak ilyenek mint ők, és vannak olyanok mint én, és még sok száz típus van a világon.

2020. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez így tök oké. Érzelmileg egymáshoz vonzódnak, de szexuálisan még nagyon kiváncsi az ember ilyen korban, nem korlátozzák egymást. Nem hiszem, hogy örökké együtt maradnak, de ez egy emlékezetes kapcsolat lesz az fix
2020. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyílt kapcsolatban vannak, szvingerek.
2020. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
#3 vagyok. Hogy a kérdésre is válaszoljak: Attól még a kapcsolat működhet, érzelmek is vannak, akár örökre együtt maradhatnak. Felnőtt szvinger párok is léteznek, sőt, klubbok is vannak, külön erre a célra.
2020. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha nekik ez jó...

én tudom,hogy nem tudnám ezt csinálni,kivéve akkor ha nem vagyok szerelmes és valami érdek fűzne a pasihoz.

De szerelmesen nem kívánok mást és bele pusztulnék,hogy megcsaljon.

2020. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A feleségem és én ilyenbe biztosan nem mennénk bele. Nem látnánk értelmét. Ennél sokkal-sokkal jobban szeretjük egymást!
2020. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért müködik, mert nem igazi kapcsolat, csak ketten egymással gyakrabban szexeknek, mint a többiekkel. Ezt úgy lehet kivitelezni, ha barátságnál komolyabb érzelmek nincsenek.

Addig fog működni, amíg nem lesz egyikük szerelmes.

Vagy amíg el nem sodorja őket az élet.

2020. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekik így jó, elfogadják, nem károsodnak belőle, akkor neked nem sok közöd van ehhez az egészhez. Annak a kapcsolatnak ők fektetik le a szabályait. És ha ebben megegyeztek, hogy lehet mással is dugni, akkor az nem megcsalás.


Ilyen esetben még simán együtt is maradhatnak, ha érzelmileg egymáshoz vonzódnak, mert a mindenkiben meglévő szexuális vágyat, a kíváncsiságot nem nyomják el.


Az más kérdés, hogy a legtöbb ember ebbe nem menne bele. Ők igen, nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt kapcsolatnak nevezik? Nem tudtam eddig.
2020. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként így nem megcsalás, mivel tudják, és el is fogadják.
2020. febr. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!