Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sulyosabb bűn ha a ferjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sulyosabb bűn ha a ferjed gumi nelkul megy felre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a bizalom szempontjából édesmindegy, szóval nálam nem tenne különbséget.
2020. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Igen.
2020. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem
2020. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem a gumi számít. A megcsalás megcsalás akkor is, ha gumit húz, akkor is a teleélvezi a puncit. A megcsalás megcsalás akkor is, ha fizet érte és csak egy dugásról van szó, vagy akkor is, ha egy olyan nővel van aki iránt érzelem is van.

A megcsalásnak nincsenek fokozatai.

A megcsalás nem történik véletlenül.

A megcsalás nem történik előzmények nélkül.

A megcsalásban csak a legritkább esetben van "áldozat", mert mindenki vagy tettes, vagy cinkos, vagy ok vagy okozat!

2020. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, a kérdező nem erről beszél szerintem. Hanem hogy ha a párod gumi nélkül súg valakivel aztán veled akkor elkaphatsz te is valamit.
2020. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Megcsalàs az megcsalàs... De ha gumi nélkül csinàlja, majd hazamegy és (a feleséggel is gumi nélkül csinàlja alapból), akkor még a sajàt felesége egészségét is veszélyezteti, mert a franc se tudja kivel feküdt össze, és annak volt e valami nemi baja. Duplàn undorító. Ha tényleg elkap valamit így az ember, még fel is lehet jelenteni egyébként.

( Én amúgy mindenképp vàlnék megcsalás esetén)

2020. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

A megcsalás az megcsalás ...

Az hogy gumival vagy gumi nélkül vagy épp tablettával az már részletkérdés.

2020. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

A megcsalásban nincs áldozat? :O

Tehát ha a feleségem mindent megtesz ..és én megkívánom a vörös haju enyhén qrvas beosztottam akiről tudom h bejövök neki...akkor a feleségem ugyan úgy tehet róla h félre mentem...és akár a házasságunk is szét ment...Na ne magyarázzuk már ezt a hülyeséget.1 megcsalásnál a félre menő fél a hibás.Ha pl nem kapok sexe-t akkor se megcsalom ott hagyom a fenébe azt csá.

Szóval kedves kérdező teljesen mind1 h megy félre rakd ki szépen a szűrét és keres valami értelmes pasit nem pedig valami nyitott kapcsolatos megalibsit.

2020. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs férjem, de a megcsalás gumival és anélkül is megcsalás, én meg nem az a típus vagyok, aki ezt elnézi.
2020. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 De La Cruse ***** válasza:
15%

Gumival vagy gumi nélkül?

Tényleg ezen agyalsz?

Minden félrelépésnél a nő ugyanúgy hibás.

Ezen is elgondolkozhatnál.

Egy (Pontosabban több) szexológus állítja, hogy ha a férfi otthon megkapja a szeretetet, megbecsülést, akkor nem megy félre.

Vajon mit pótolt a férjed?

2020. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!