Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsalnám a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalnám a páromat gumival, megérezné a puncimon a gumi szagát?

Figyelt kérdés
Párom nagyon féltékeny. Azt állítja hogy többször kotonszagú a puncim. Természetesen NEM csalom meg. Ezért bánt nagyon a dolog. Nem tehetek róla ha néha olyan a szagom. Van hogy naponta többször is fürdöm. Semmi bajom ott lent. De létezne ilyen h gumiszagot érezne rajta? Mert én nem tartom ezt valószínűnek

2016. dec. 21. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

"Nem tehetek róla ha néha olyan a szagom."


De tehetsz, mert össze-vissza zabálsz minden sz..rt, és a testedből jövő szagokat egy szimpla fürdéssel nem fogod tudni eltüntetni!!!

2016. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod azt érzi, amit érezni akar...


Az ilyen emberrel sajnos nem sokat lehet kezdeni, mert ha egész nap erényövet hordanál, akkor állítaná, hogy a szádon érzi... Gondolkozz el egy kicsit és beszélj vele a jövőtökről, mert ennek nem lesz jó vége, a végén már a sarki fűszeresre is féltékeny lesz, ha a boltba lépéskor "jónapot"-ot köszön.

2016. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a párod beteg,orvosi eset,sose lessz jobb.sok boldogságot ha velemaradsz.
2016. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a párod.
2016. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez esetben én gumi nélkül csalnám meg... :-)))
2016. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem érezné meg. De ha erre görcsöl, legközelebb mondd meg neki, hogy getsiszagot érezhet csak. Utána meg küldd el a retkesbe!
2016. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elég hirtelen haragú típus vagyok, úgyhogy reflexből rávágnám, hogy az csak a gyümölcs illatú síkosító, amit análhoz használtunk. Vagy visszakérdeznék, hogy miért, égett gumi szagú?

Aztán kivágnám, mint a macskát!


Nehogy már engem akarjon meggyőzni, hogy jobban tudja, hogy megcsalom-e, mint én magam!

Ráadásul az ilyen rettentően féltékeny pasik azok, akikről kiderül, hogy ők dugnak fűvel-fával, azért ilyen féltékenyek, mert magukból indulnak ki.

2016. dec. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kedves párod egy undorító barom, de te szintén nem vagy százas, ha még nem szakítottál vele.. Nem értem, egyes nők miért szeretik kínozni magukat az ilyen aljas, elmebeteg állatokkal, örök rejtély számomra.
2016. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beteg egy alak... nem akarlak ijesztgetni, de ne lepődj meg, ha egyszer láncfűrésszel jön.

Lóizét lehet a gumi illatát érezni - ekkor egy állatot!

2016. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!