Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nem létezik hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik hűséges férfi?

Figyelt kérdés
Tényleg el vagyok már keseredve... Mindenhol csak a megcsalast látom.. Persze ez sokszor nők részéről is igaz. Több nő ismerősömtől hallottam, hogy ne is várjam el, hogy a párom vagy férjem életében csak én legyek, mert hogy a férfi nem ilyen. Hanem minimum flörtölne mellettem, ha mégsem csal meg, attól még minden férfi valamilyen módon flörtöl és kikacsintgat. Engem ez eléggé elszomorit mert én olyan férfira vágyom akinek csak én vagyok, és nem értem miért olyan nagy elvaras ez. Szerintem ez a normális ha én is ezt nyújtom. De sokszor úgy érzem, a nő mindig érje be kevesebbel és fordítsa félre a fejét. Így viszont konkrétan mar nincs kedvem ismerkedni.

2020. febr. 13. 22:19
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
88%

Nyugi, hajtsál le egy rozét.


Létezik ilyen, max te nem találod meg.

2020. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

De létezik, ha otthon mindent megkap.

10év házasság után viszont már lehet te is más képen fosz gondolkozni és a hormonjaid is, amit nem tudsz befojásolni.

2020. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%

Nyugi voltak...de a hűtlen nőktől hasonló elgondolás alapján pont tesznek az egészre.A legutóbbi kapcsolatom 4évig tartott,annak pont ezért lett vége...azóta max valami laza sex kapcsolat vagy egy éjszakás jöhet szóba.

Valahogy az egy életre megtanított arra ,hogy a mai világban házasság gyerek és egyéb dolgokat messzíről el kell kerülni mert csak pórul jár az ember.Kicsit nézegesd a témát és rá jössz te is ...vannak itt szép történetek...Kedvencem a válás szekció mikor anyuka ki találja h félre lép aztán mikor lebukik még tönkre is teszi a férjét.

31F

2020. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#2 látod erről van szó..mi értelme az egésznek ha 10-20év házasság után jön a megcsalás?
2020. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl 100%-ig hűséges voltam a feleségemhez 10 évig. Azért csak voltam, mert meghalt. 42/F
2020. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Jelenleg a nők sokkal nagyobb arányban csalják a partnerüket, "normális" kapcsolatban mindenképp, mivel azt nagyon hamar megunják. Nekem a húszas éveim végén lett ebből elegem, mikor az utolsó ilyen csalódásból felocsúdva rájöttem, hogy ez nem hogy teljesen általános, de egyenesen törvényszerű jelenség. Gyakorlatilag nem látok ellenpéldát, minden ismerősöm így járt.

Engem már nem érdekel egy nő se, nem teszem fel erre az életem. Együtt vagyok ideig-óráig velük, de csakis úgy, ahogy nekem jó, zéró kompromisszum. Ha nem tetszik, akkor lehet menni, nem érdekel. És ebbe az is benne van, hogy ha akarom, akkor mással is dugok.


30f

2020. febr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Létezik, én is ilyen vagyok, úgyhogy csak keresned kell és megfelelő szűrőt használni. :)
2020. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

1, De, létezik. Miért ne létezne? Ez elég vicces kérdés.

2, Persze, sok nőtől is hallod... Azért, mert a férfiak fele és nők fele is félrelép. Kb. ennyiről szólnak a statisztikák.

3, Válassz normálisan. Ez a nagy titok. És nyújts is valami olyat, hogy ne akarjon a másik félrelépni. Ha ez megvan, akkor valószínűleg nem fog félrelépni.

4, Ugyanúgy nálad is megvan ám az esély, hogy félrelépsz. Fiatalon még mindenki nagyon szereti lerészletezni, hogy ő sosem lépne félre és itt is 10-ből 10 válasz az ilyen kérdéseknél erről szól... De a valóságban valahogy nem ez történik. Nekem is sok ismerősöm adta elő az örök szerelmest, akik aztán lazán megcsalták a párjukat.

5, "Engem ez eléggé elszomorit mert én olyan férfira vágyom akinek csak én vagyok, és nem értem miért olyan nagy elvaras ez." Nézd meg, hogy mennyi sikertelen férfi panaszkodik itt, hogy kapjanak egy nőt. Ugyanúgy nem értik, hogy nekik miért nagy elvárás ez. Ha az ő kérdésükre tudsz válaszolni, akkor a sajátodra is...

2020. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha ellenállhatatlan vagy az adott pasi számára, akk létezni fog ilyen. Ha nem vagy az, akk meg....nos azt már láttad máshol, ahogy írtad.
2020. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hűséges lennék, de a kutyának sem kellek. Nem volt egy barátnőm sem eddig, így nem is kellek senkinek sem. De ettől függetlenül vannak/lennének még hűséges férfiak.
2020. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!