Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg általános jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg általános jelenség hogy a férfiak megcsalják 50 feletti feleségüket?

Figyelt kérdés
Tesóm HPV vírusból írta a szakdogáját és azt mesélte nekem, hogy HPV fertőzés illetve a méhnyakrák fiatal korban jellemző, majd egy kis szünet és 50 60 éves korban megint megugrik és ezt vizsgálatokkal megállapították, hogy azért mert a férj hazaviszi ezt a fertőzést
2020. febr. 15. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Inkább arról van szó, hogy akkor már sok nő nem lehet terhes és aki lehet is inkább elveti. Ugyanúgy mennek félre mindkét oldalon minden korosztályban, csak 20-30-as korosztály gumiban nyomja inkább.
2020. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem,ki a fene akarna egy 50-60 éves vénemberrel lefeküdni?
2020. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Tesód biztos elemezte, hogy 1M lakosra hány HPV jut, abból tudsz következtetni arra, hogy mennyi embert érinthet a megcsalás.

Másrészt, ha egy feleség a férjtől el tudja kapni, akkor szerinted a saját szeretőjétől nem? Sőt, ha már szeretőzés van, meg 25 év házasság a hátuk mögött valószínűleg pont otthon nincs szex.

2020. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
"Tesóm HPV vírusból írta a szakdogáját és azt mesélte nekem" Kezd egyre gázabb lenni ez a saját vélemény tálalása, hogy bekamuzzák "ismerősöm, tesóm írt SZAKDOLGOZATOT, STB", hogy így nyomatékosítsák a saját véleményüket...
2020. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A megcsalás nem korosztály függő. Ismerek olyan '70-es urat, aki összejött a felesége barátnőjével. Titokban bújkálnak. Vagyis azt hiszik, hogy titokban...

A fiatalabb korosztályban is bőven előfordul.

De ez az '50-es korosztály azért érdekes, mert ilyenkor szoktak az emberek kicsit bepánikolni, vagyis a kapuzárási pánik olyan 45 után jelentkezik sokaknál.

A nemi betegséget meg az óvszer használatának mellőzése váltja ki. Hiszen ha van gumi, akkor hiába dug félre bárki, jóval kisebb eséllyel visz haza valami nyavalyát.

2020. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, de megesik. SZerintem ilyen manager, top manager, vezérigazgató, stb. kaliberű személyeknél több az esély rá.
2020. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ki akarna összejönni egy 60 éves öreg emberrel".

Például egy 50-es nő. A szeretőm 61 éves. Amikor megismertem azt hittem egy idősek vagyunk. Semmilyen formában nem látszik rajta a kora. Ennyire potens férfival még fiatal koromban sem találkoztam. Otthon is,nálam is teljesít.

A nemek aránya - jobb esetben- meg ugyanannyi. A férfiak általában nőkkel csalnak. Ezt a kérdést akár fordítva is fel lehetne tenni.

2020. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, és neked van férjed?
2020. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!