Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nincs olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan férfi, aki hűséges tud maradni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Zsinórban a harmadik kapcsolatom végződött azzal,hogy megcsaltak. Tudok főzni,mosni. Abszolút nem vagyok egy házisárkány, tök nyitott vagyok. Nem vagyok prűd,imádok szexelni. Odaadó és gondoskodó vagyok. Tudom ez beképzelten hangzik,de jól is nézek ki. Egyszerűen nem értem mi a franc a baj velem.

2020. febr. 16. 16:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
De van olyan aki hűséges csak gondolom az ilyen fiúkat te sem veszed észre mint úgy általában ahogy a nők 90% teszi!
2020. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
Én abszolút hűséges vagyok egy olyan lányhoz akit plátóian szeretek lol
2020. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj veled, hogy olyan pasikat választasz. Az "alfahím" menőarcokat.
2020. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
ezt én is kérdezzhetném .... rossz pasikat választottál ennyi
2020. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
3 as ebben tényleg igazad van
2020. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok kipattintva, van egy kis pocakom, egyszeru ember vagyok, de elmondhatom magamrol h huseges vagyok. A baj szerintem nem veled van, biztos van olyan macso alfa csavo aki nem csal meg, csak nem volt szerencsed. 26f
2020. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ilyen tapasztalataim vannak, de hiszem, hogy vannak rendesek is.
2020. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Hát... Hűséges lennék ha lenne kihez. De nyilván én csak egy eldobható játékszer vagyok szinte mindenkinek
2020. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%

Én hűséges vagyok, úgy gondolom gerincesség kérdése....viszont hozzám nem volt az a párom.

Nem csak a férfiak ilyenek a nők között is van bőven.

Nem veled van a baj, szóval ne magadban keresd a hibát. Csak nagyon ritka az az ember aki valóban hűséges tud maradni minden helyzetben, nő és férfi egyaránt.

2020. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Kihagytad a legfontosabbat. Van sütnivalód, vagy kimerült a tudás érettségiben, meghogy minél hamarabb elköltöztt otthonról és nagylány legyél?
2020. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!