Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg nincs olyan férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs olyan férfi, aki hűséges tud maradni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Zsinórban a harmadik kapcsolatom végződött azzal,hogy megcsaltak. Tudok főzni,mosni. Abszolút nem vagyok egy házisárkány, tök nyitott vagyok. Nem vagyok prűd,imádok szexelni. Odaadó és gondoskodó vagyok. Tudom ez beképzelten hangzik,de jól is nézek ki. Egyszerűen nem értem mi a franc a baj velem.

2020. febr. 16. 16:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

Szeretnék neked igazolást adni arról, hogy unalmas vagy. Remélem ebből rájössz mi a gond.


Dr.Retkes Alfonzó

pszichomókus

2020. febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
5%

Én tudnék hűséges lenni, mert alapból nem volt még sosem párkapcsolatom, de érzem, hogy más kivetnivalót találnál bennem...

Veled szerintem nincs annyira nagy baj, feltéve, ha van önbizalmad, és nem-e esetleg ez lehet a probléma. Mert baj, ha nincs, de az is baj, ha nagy van.

2020. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%
Nincsen sajna, ösztönlények! Amelyik nő meg azt hiszi, h nem csalják meg vmi álomvilágban él. Ez egyszerűen biológia.
2020. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván egyik párod sem szeretett. Mindössze ennyi a titok. Engem például soha nem csaltak meg mert össze sem jöttem olyannal akinél nem voltam teljesen biztos benne, hogy odáig van értem. Hogyha olyan pasikkal vagy akiknek éppen megfelelsz mert nincs jobb akkor persze, hogy megcsalnak. Meg kell várni amíg van egy baromi erős érzelmi kötelék, ezt fent kell tartani és akkor nem lesz megcsalás.
2020. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Több van, mint hűséges nő.
2020. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
28%
Én férfiként elítélem a megcsalás minden módját, nem is tettem meg soha. Házas vagyok és még azt is elkerültem, hogy a gyanú árnyéka rám vetődjön. Pedig lett volna lehetőségem. Az a helyzet, hogy az élet más területein is becsületes vagyok, talan ezért nem vittem túl sokra. Az pedig hogy mindezzel mit értem el, már más kérdés.
2020. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!