Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le hogy csalja a párját?

Figyelt kérdés
Igazából tudom egy ideje, rokonomat csalja a nője, és tudom hogy annyira nagy a szerelem a pali részéről hogy észre sem veszi hogy mi történik körülötte. Igazából nem hiszem hogy sokat érnék azzal hogy ha elmondanám hisz úgysem nekem hinne. "az ő szerelme ilyenre nem képes.." jó ideje gondolkozom rajta hogy lebuktassam, de hogyan tegyem? Rossz bele nézni a szemébe nap mint nap hogy tudom hogy mi van. Mit kellene tennem? Közeli rokon egyébként. De félő nem hinné el
2020. febr. 17. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hozd olyan helyzetbe , amiből nincs menekvés és a Csaj kibukik .
2020. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne ártsd bele magad. Sajnos semmi közöd hozzá.
2020. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Uhh a nő lép félre ? Akkor azonnal le kell buktatni!

Egyszeru a keplet, a szereto felől kell kozeledni es siman lebuktatod!

2020. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés... Lehet előbb a nővel beszélnék, hogy vagy abbahagyja az afférját, vagy szólsz. Addig is próbálj gyűjteni kézzelfogható bizonyítékot.

Amúgy honnan jöttél rá?

2020. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Az az ő életük, ne ártsd bele magad.
2020. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2es... 5ös😂 nem tudom te mit tennél ha hozzád közel álló személy, családtag, át lenne ejtve . Ki lenne használva. Sokat gondolkodtam hogy elmondom. És szerintem el is fogom mondani. Nem szeretem a kép mutatást!! Ha egy olyan személyről lenne szó aki azt sem tudom kicsoda.. Megérteném hogy nem kell beleszólnom. De ebben az esetben, ez más! Rossz nap mint nap bele néznem a szemébe, tudván azt hogy át van verve!! Van lelkiismeretem tudod! És a hozzám közel állókat ne bántsa senki!!!!! 4es,onnan jöttem rá hogy saját szememmel láttam félreérthetetlen dolgokat. (csók, kézenfogva sétálás.. És nem a rokonommal) +a jelekbők kezdtem eleinte gyanakodni. De mikor megláttam véletlen hogy mit művelt.. :(
2020. febr. 17. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Én egy névtelen levelet juttatnék el neki,olyan helyre ahol biztos hogy ő találja meg. Aztán majd ő eldönti merre tovább,te meg nem leszel a rossz hír hozója,és a botrány okozója...
2020. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!