Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha eltiltanád az extől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltiltanád az extől a pasid de újra és újra lebukna, hogy tartják a kapcsolatot, találkoznak heti többször?

Figyelt kérdés

Azt elhiszed szeret téged és ahányszor kérdezed téged választ, veled akar lenni, nem szexelnek csak így "csal" meg.

Hogy reagálnál ha nem akarod elveszteni?


2020. febr. 18. 08:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy tiltanám el, páros lábbal rúgnám ki, aztán annyiszor találkozik az exével ahányszor akar. Ne hagyd már hogy folyamatosan hülyének nézzen a pasid. Két nőt tart. Ne legyél már ilyen naív.
2020. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, te nagyon butus vagy. Azért dumálnak, mert akarnak dumálni. Gondolhatod hogyan beszélnek rólad a hátadmögött. Egyszer volt szerencsém egy ilyen beszélgetést elolvasni. A pasid szereti még az exét, az exednek sem közömbös a pasid. Téged viszont nem szeret se a pasid, se az exe. Hogy miért van veled? Ez passz. Lehet hogy jó csaj vagy külsőre, jó veled dugni, nem tudom de ilyesmi lehet. Mert hogy nem társként tekint rád az tuti. Én amúgy lepattintottalak volna, ha nekem akartál volna vezényelni, persze nem azonnal, csak ha már ráuntam a testedre. Pont mint a pasid.
2020. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 LazyJones ***** válasza:
23%
Aki bárkitől is el akarna tiltani, azonnal menne a levesbe, kell a francnak ilyen kisajátító alak. A többi parásnak meg megsúgom, hogy az ex azért ex, mert már nem akartunk együtt lenni, ha akarnánk és dugnánk, akkor együtt lennénk, és nem mással.
2020. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"Végül választás elé lett ez után állítva ki kell neki s letiltotta. De megint beszélnek, találkoznak egy héttel utána."


Most komolyan... mi a kérdés? Dobd ki a francba, aztán beszélgessenek és találkozzanak, ahányszor akarnak.

2020. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
87%
Valamit nagyon tudhat a pasid, hogy még mindig vele vagy.
2020. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
23%

Alapesetben azt mondanám, hogy nem szerencsés szakítás után az exszel tartani a kapcsolatot.

Viszont nagyon kiakadnék, ha a párom el akarna tiltani bárkitől is, mint egy óvodást.

Szerintem a történetben szereplő mindkét nő elég erőszakos lehet, és kvázi ide-oda rángatják a fickót, mert mindegyiküknek kell. Szóval valamit tudhat az a fickó! ;-)

2020. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltok senkit semmitől és senkitől. Felnőtt emberek vagyunk, ennek nincs semmi helye. Ha én nem tudok egy olyan dologgal együtt élni, ami neki fontos, akkor össze se jövünk, mert nem fogom magam kínozni és őt sem fogom tiltogatni, mintha az anyja lennék. Nem, nem ér annyit egy kapcsolat se.
2020. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
De akkor mit lehetne tenni, hogy kellene szétválasztani őket?
2020. febr. 18. 20:29
 29/34 anonim ***** válasza:
76%
De értsd már meg, hogy ezt nem tudod megtiltani, ha 2 ember kommunikálni akar egymással, akkor megoldják! Ha kell postagalambbal, vagy füstjelekkel, de megoldják. Minek küzdesz foggal- körömmel egy olyan pasiért, aki valójában még az exét szereti (és dugja..)?
2020. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

"hogy kellene szétválasztani őket?"


Még mindig nem érted, hogy öreg hiba, ha egyáltalán szét kell őket választani?!

Ha a partneredet csak ilyen-olyan praktikákkal, tiltással, hisztikkel tudod távol tartani az exétől, akkor az lelkileg még nem ex! Akkor vele akar lenni és kész! Vagy mindkettőtökkel.

Komolyan, mi a frászkarikát kínlódsz ezzel a fickóval? Miért nem keresel egy olyat, aki egyszerűen téged szeret és nem kujtorog más nők után?

2020. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!