Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan nő, akit többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akit többször megcsaltak, mégis maradt? Meddig lehet bírni? Férfiak válaszára is kíváncsi lennék, akiket a páruk megcsalt.

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 22:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiváló a szexuális életünk. Ez nem lehet gond. Minden kívánságát teljesítem. Ápolt vagyok, nem csúnya, főzök, ellátom, támogatom, szeretem. De neki mégis más kell.
2019. okt. 27. 22:54
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Jelen. Sajnos. Jó nagy hülye voltam. 2x bukott le hogy neten flörtölt, szexcsetelt, képeket küldözgettek. Persze én idióta mindig elhittem hogy megváltozik. A 3. ilyen esetnél már találkozott is egy csajjal és jót szexeltek amíg én éjszaka dolgoztam. Persze anyós ezt támogatta, még biztatta is hogy nála találkozzonak. Amikor lebukott annyira kiakadt hogy megvert. Akkor eljöttem később anya ment vissza a cuccaimért két ismerőssel. Azóta nem láttam.

Kitartást! Nagyon nehéz lépni de az nagyon is igaz hogy aki egyszer megteszi az máskor is megfogja! Lépj, hogy legyen esélyed egy jobb életre!

2019. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az állandó hazudozás kiborít. A bizonyítékok ellenére is tagad. Aztán elismeri. Majd megint tagadja.

Az fáj, hogy nincs egy csepp lelkiismeret furdalása sem.

2019. okt. 27. 23:22
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ezek szerint kedves kérdező te is tudod mi a jó döntés. Ne legyél buta.
2019. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Belefutottál egy jó kis nárcisztikusba! Menekülj még nem tesz tönkre teljesen!
2019. okt. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Savlekotő ***** válasza:
61%

Az fáj, hogy nincs egy csepp lelkiismeret furdalása sem.


Miért lenne,kinyalod a seggét főzöl mosol szét teszed mikor épp rád fanyalodik, lemész kutyába minden csalást elnézel,fő nyeremény vagy neki. 1 megcsalás kuka, nem ok nélkül van h utána ti jogosítjátok fel a továbbiakra őket mert tudják h megtehetik veletek.

2019. okt. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki a p....ba ,legalább neki nem kell magyarázkodnia,Neked pedig nem kell a g..is gatyáit mosnod,meg kaját a pofájába tömnöd,hogy legyen ereje máshol d.gni....
2019. okt. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Én nem maradtam.Olyan okot nem sikerült találnom, ami maradásra bírt volna.Az egyoldalú érzelem kevés a maradáshoz.Kölcsönös meg nincs ilyen esetben, hiába szeretik hangoztatni, hogy állítólag szeretik a fix nőt, de azért félredugnak.Etessék az anyjukat az ilyenek, az még talán bedől a hazugságaiknak.
2019. okt. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Érik bennem a gondolat. Az életnek annyi összetevője van. Ez egy dolog belőle. Sok minden eszembe jut: el lehet-e várni egy embertől, hogy egészész életében egy nővel. vagy egy férfival szexeljen. Szeret-e egyáltalán, ha megcsal. Mint embert, lehet. De mint nőt... nem. Az új mindig érdekesebb. Nem a tulajdonom. Nem szabhatom meg, mit tegyen. A hazudozás bánt. Meg az, hogy egy idegen nő dönt a sorsomról- férjes asszo y, ezért
2019. okt. 30. 11:24
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem mer lépni. Ezért marad a párom. Ha lépne, nem maradna. Na, ezt nem hagyhatom. Hogy ők döntsenek, velem mi legyen
2019. okt. 30. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!