Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltak már meg? Egyszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltak már meg? Egyszer, többször, folyamatosan a kapcsolat alatt? Mit tettél?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 23:45
 1/6 anonim válasza:
33%
Hallgattam, mert annyira szerettem.. elveszíteni nem szerettem volna azzal, ha "kinyitom" a számat
2020. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondhatni, szerencsére teljes mértékben nem. Egy barátnőm volt, aki lebukott, hogy egy sráccal beszélgetett és küldött neki egy fehérneműs képet. Beoltottam, aztán kidobtam. Azóta sem talált normális kapcsolatot, én meg vígan élem az életem.
2020. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer csaltak meg, de akkor fűvel fával bokorral, és kb. 2 év után tudtam meg, akkor már rég a múlté volt hálistennek. 😂 Tenni nem tettem semmit, mivel nem is tudtam volna, ráadásul teljesen rá voltam kattanva, nagyon szerettem, de ez neki nem sokat jelentett, mivel "ez az élete". Azt is megbocsátottam neki, hogy a szemem láttára flörtölgetett mással. De nem érdemelte meg.
2020. jan. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Volt, aki párhuzamosan tartott mellettem egy másik barátnőt- ezt csak utólag tudtam meg, végül ő szakított. De ha akkor megtudom, akkor azért eléggé balhéztam volna vele, és nyilván magamtól is szakítok. Aztán volt egy másik srác, aki csak alkalmanként lépett félre, ő gyanús volt, de nem voltak konkrét bizonyítékaim ellene, végül teljesen más miatt szakítottam vele- akkor tört rá az őszinteségi roham, és vallotta be, hogy egyébként abszolút jók voltak a megérzéseim. Hát, no comment. Az első komolyabb pasim csak beszélgetett egy lánnyal, flörtölgettek üzenetben meg minden, ezt véletlenül tudtam meg, hiába láttam lilán a szerelemtől, ezt nem tudtam elfogadni és szakítottunk.
2020. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy megcsalás és repül.
2020. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a "másik oldalról", mint NEM megcsaló, azt mondom nincs mese, ha már megesett, vagy erős a gyanuja, akkor már az a kapcsolathalálra van ítélve.

Lehet tilitolizni és "ezerééé"terápiára járni, de NEM ÉRI MEG !

Vihar sebesen kilépni a kapcsolatból, ha fáj (mert nagyon tud) akkor is, mert csak az idődet vesztegeted.

Van élet a halál után !

2020. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!