Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a párotoknak ha a távollétetek alatt felcsinálná a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
96%
Már rég beléd törölte a lábát, akkor, amikor beleürített a legjobb barátnődbe. Attól, mert esetleg lemond a gyerekről, még nem lesz meg nem történt, hogy mással feküdt le.
2020. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
95%

Vizsgálatokra már viszi, tehát törődik a gyerekkel. Még jobban fog, ha rápislog az az ártatlan baba. Ezt sima félrelépésnél is buktad volna, nemhogy így, eg, gyerekkel megfejelve.

Ha hülye vagy, akkor elhiszed, hogy te vagy a fontos és húzod még az idődet. Keresd meg az önbecsülésed és nézd kívülről, másnak ilyen helyzetben mit mondanál? Ugye, hogy már csomagolnád a bőröndjét?

2020. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
82%

Ja szóval a gyerek a hibás. Értjük már. Ez a klasszikus az én férjem angyal, csak az a ribizli nő elcsábította, csakis a nő a hibás - rávetítve szegény gyerekre.

Érdekes ilyen csűrt csavart magyarázatokat csak a nők találnak ki a pasijuknak, a férfiak ilyen esetben meg páros lábbal rúgják ki a nőt.

Gondolom sokat keres a pasi, azért akarod megtartani...

2020. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 A kérdező kommentje:
De én még mindig szeretem.
2020. febr. 24. 20:17
 35/74 anonim ***** válasza:
100%
Attól ő még nem szeret, hiába mondja.
2020. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
71%
Ja és kérdezd meg a szüleidet,mit tennének ebben a helyzetben. Ha elmondod nekik,hogy megbocsájtasz neki, akkor lehet ki is tagadnak, de minimum szégyellni fognak. Főleg ha majd tolod a babakocsit minden második hétvégén más porontyával :)
2020. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:
Most nem dolgozik mert megszűnt a munkahelye. Nálam lakik mert nem akartam üresen hagyni a házat ameddig külföldön voltam munkaügyben.
2020. febr. 24. 20:21
 38/74 anonim ***** válasza:
95%
Még el is tartod ezt a szenny embert??? A gyerektartást is te fogod fizetni?
2020. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:
Most közös kasszán vagyunk de munkát keres és dolgozni fog.
2020. febr. 24. 20:24
 40/74 anonim ***** válasza:
96%

Fuh, hát nagyon remélem, hogy csak unatkozol, és hülyíted a népet! Ha nem, akkor sajnálom, hogy ekkora címeres marha vagy. :(

Sajnos láttam hasonlót az ismerettségi körömben, ezért is tudom elhinni, hogy bármennyire is gáz, de valós a sztori.

2020. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!