Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megbocsátanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a párotoknak ha a távollétetek alatt felcsinálná a legjobb barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2020. febr. 24. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
95%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ilyen férfit keresek...
2020. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%
Majd a Jóisten megbocsát neki. Te ne.
2020. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
Meg is bocsátanék meg nem is.
2020. febr. 24. 20:38
 45/74 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam hasonló sztorit de ott nem a barátnő volt felcsinalva hanem más. Ott is megbocsájtott a csaj aztán szült az is neki, és a pasi egy harmadikat is felcsinált és le lepett.
2020. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
100%

Csak kihasznál! Amíg te külföldön dolgozol, ő a barátnődbe mártogatja a saját ágyatokban, gyereket csinál neki és te hozod haza a pénzt és még el is tartod.

Na most mondok neked valamit. Megértem, hogy szereted, de nemsokára EZ-EL-FOG-MÚLNI. Tagolva írom, hogy értsd meg. Nem gúnyolódni akarok, hanem felébreszteni ebből a rémálomból. Lassan ráébredsz arra, hogy át lettél jól bas.va és a fejedet fogod a falba verni, hogy nem dobtad ki azonnal. A saját érdekedben mondom, fogd a cuccait, csomagold össze, rakd ki az ajtó elé, cseréld le a zárat (nagyon könnyű zárat cserélni, pedig nő vagyok), ha nem megy hívj egy szerelőt, és ba.zd ki ezt a férget. Bocsi, de próbállak kijózanítani, vagy te nem érzed, hogy ketten is kihasználnak?

2020. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok hülye tudom hogy át lettem verve nagyon csúnyán, de annyira nehéz normális párkapcsolatot kialakítani.
2020. febr. 24. 20:55
 48/74 anonim ***** válasza:
100%
De ez ami nektek van már nem egy normális kapcsolat. Csak az idődet és pénzedet pazarold egy ilyen mellett. Ettől még az egyedüllét is ezerszer jobb.
2020. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megcsal és még el is tartod. Ez aztán a nyerő dolog. Persze, hogy azt mondja, hogy szeret.

Még hogy nincsenek aranyásó, nőket kihasználó pasik? Dehogynem.

2020. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy? Ha ennek csak a negyede igaz, miért teszi ezt magával valaki? Tényleg hétvégente te fogsz vigyázni az ő közös gyerekükre?
2020. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!