Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez mi? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi? Mit kellene tennem? Hogy kellene ezek után viszonyulnom hozzá?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve (lassan 2 éve) annak, hogy szeretője vagyok egy pasinak. Neki van "barátnője". Engem nem zavar, sose zavart, hisz így jöttem össze vele, hogy én ezt tudtam. Nemszép dolog tudom de elcsábítottuk egymást , nemtudtunk ellenállni. A helyzet az, hogy az elejében fullra olyan dolgok történtek,amikkel nemtudtam mit kezdeni. Pl: kezdte azzal --> "megfogott benned valami"

Oké ez még nem is durva.. majd --> "szeretlek, hiányzol" és ehhez hasonlók. Volt olyan is, hogy a randi végén elköszöntem s utánnam szólt, hogy szeretlek. Én pedig csak ott vigyorogva nem tudtam megszólalni sem. Ugyanis mikor ilyen forró volt a talaj én ezeket a jelzéseket figyelmen kívűl hagytam s nem reagáltam az ehhez hasonló beszólásaira, ugyanis tisztában voltam vele, hogy én nem szerethetek bele hisz van barátnője. Naponta hívogatott, írogatott. Együtt akart aludni és stb...

Nem mentem bele a játékba, csak a szexbe mindig! S azt is mondta velem jobb a szex, mint a barátnőjével s hogy ő nőt így mint engem még nem kívánt. Oké...rengetegszer véget akartam vetni az egésznek de nem ment mert szeretem vele a szexet és nem tudtam ellenállni. Viszont ennyi idő után mostpedig eljegyezte a barátnőjét. Valaki érti ezt? Normális? Nincs beleszólásom se lázadok ellene de szörnyű végig nézni, hogy szegény csaj mitsem tud semmiről.Viszont azóta is keres, ír..ha tud.. Volt, hogy nem ért el s az egyik barátjától üzent, hogy lépjek már vele kapcsolatba. Jó tudom kihasznál szexre. Viszton nem tud kihasználni mert ugyanúgy énis szexre használom őt mint ahogy mindig is. Csak azt nem értem, hogy miért kell pofátlanul hazugságban élni , Facebook-on "Boldogok vagyunk" címszóval a barátnőjével ha közben minden hétvégén az én pcsámat dugja. S ha netalántán én nem akarom már akkor se adja föl keres és keres. Megbízik bennem, hogy sosem köpném be. Pedig már nagyon a begyembe van. Azzal jött a minap is, hogy de mégis, hogy lehetek ilyen nő? Mert azt mondtam neki , hogy nekem nem jelentett se jelent semmit az hogy szexelünk. Neki jelent! De mit könyörgöm miért kell kettős életet élni? Vagy ha valóban szereti a barátnőt..elnézést mostmár feleséget , akkor mégis mit akar? Miért nem oldja meg vele a szexuális életet? Megkellene vele beszélni mi az amit ő nem ad meg neki az ágyban! Ehelyett ő él egy kamu kapcsolatban közben engem nyaggatva hol a szexel hol a nyálas "jelentessz nekem valamit" meg "akkor csak barátok maradjunk"dumaival. S megkérdezte én hogy tekintek rá? Mint férfi vagy mint egy barát? ...

A válaszom persze mint egy férfi mivel szexelünk , viszont mint barát is mert rengetek titkairól tudok. De miért kérdezni ezt? Teljesen összezavart már az utóbbi időben! Viszont annyira jó vele szexelni , hogy nemigen tudok neki nemet mondani. Mit kellene tennem?

Persze leis olthattok , olcsó rbanc meg mindenféle hülye pcsnek meg kihasznál stb ne gondoljak bele többet stb. TUDOOOM!! Már az elején tisztáztam vele, hogy csak szex semmi érzelmek ő mégis belevitt rengeteg érzelmet.

A szex.. kb 5 percig birja.. tehát annyira kíván. Nemtudom megérteni ezt a srácot.


2020. febr. 25. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy nagyon, és a vége fog majd leginkább fájni. Ha tudnád, hány ilyen pali van. Velem az esküvő napján akarta megcsalni a feleségét egy ismerősöm, persze nem mentem bele. Ott is mindenki azt hiszi semmi gond, bőgtek ott jobbra balra az esküvőn, holott nagy kamu az egész, csak senki nem is gondolná, mert jajj de rendes ember'a Sanyi rá se nézne más nőre. Holott elmondanám a feleséget gyerekkora óta ismerem, egy ritka jó természetű gyönyörű nő, még női szemmel is, és eskü ezek mindenhol szexelnek-közös baráti társaság, és a csajjal is jóba vagyok. Szóval azt sem lehetne mondani, hogy ezzel lenne gond. Nincs itt semmi érzelem az ilyen jellegű nők és férfiak részéről. Ezek átvernek mindenkit ,nem képesek a monogámiára. Szerinted ha veled lenne jobb a szex nem küzdene érted ? Szerinted ha Te nem éreznél iránta semmit agyalnál ezen? Oké, hogy itt ismeretlenül hazudsz. De magadnak miért kell ? Lerí a kérdésedből, hogy belevagy zúgva, vagy ha még nem, hát nagyon közel vagy. Nincs ezzel baj, nem ítéllek el, de nagyon nagyon nagyon fog fájni.
2020. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit írni...

Tehát, szegény csaj mostmár, mert nem tud rólatok. Eddig nem sajnáltad, csak miután eljegyezte? Érdekes gondolkodás.

Minden hétvégén a te pcsádat dugja, nyugi, a csajét is. Abból megy hozzád. Gusztusos.

Ne magyarázz bele ebbe semmit. A kamu érzéseket azért viszi bele, mert azt olvasta, hallotta valahol, hogy erre jobban nedvesedik a punci. Most teszteli. Sikerrel a leírtak alapján. Ha valóban hidegen hagyna, akkor nem született volna meg a kérdés. Csak dugnál vele, aztán rácsuknád az ajtót mindenféle kommunikáció nélkül.

A pasi jellemén kívül a sajátodén is érdemes lenne elgondolkodnod.

2020. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erkölcstelen vagyok tudom , viszont ő is. Szerintem mindketten olyan életet élünk ami elitélendő :||
2020. febr. 25. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, te fordítva ülsz a lovon! Bele vagy esve ebbe a pasiba, különben eszedbe sem jutna ilyeneken gondolkodni. Felejtsd el, és zárd össze szorosan a lábaid, mert ő csak arra a néhány órára akarja veled jól érezni magát.
2020. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van :( Nem vagyok bele esve de azért rendesen összezavart a köcsögje
2020. febr. 25. 11:49
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem ítéllek el,azt ahogy nézem megteszi más,meg te magad. Egyéb iránt

"Ez mi?" - a férfi játsza neked a hősszerelmest. Biztos puncy vagy neki,így megtartm

"Mit kellene tennem?" - kitálalni. Igen,nehéz,kínos és váh. De ha belegondolsz,a feleségének jobb,ha tud róla,és ezzel csak segítesz rajta.

"Hogy kéne hozzá viszonyulnom ezek után?" - ezt te döntöd el,ám ha én a helyedben lennék,jó görényen állnék hozzá 😁

2020. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Mással miért nem jó a szex? Mi hiányzik a többi férfiból mondjuk akik szinglik. Az előző kapcsolatod milyen volt?

Ja, amúgy elítéllek titeket csak kíváncsi vagyok hogy vélekedsz erről. Azért ha 5 perc alatt elélvez nyilván nem nagy kunszt a pali. Lehet az asszonynak nem elég ez, ami érthető is. Neked meg csak hízelegni kell, szép szavakat puffogtatni meg minimálisan odafigyelni rád, kb. mint egy virágra.

Csak hát mivel neked mindegy kivel mit csinálsz így felesleges nyafizni. Neki lesz egy szép családja, te meg megmaradsz egy hülye "guminőnek" akin gyakorolhat és a korai magömlését elnézi neki. Ezért kell közel lenned hozzá.

Végül mondanám hogy hagyd ott, találnál te is normális párt magadnak akár családod is lehetne, de totál behülyített téged. Inkább az eszedre kéne hallgatnod.

2020. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sz@rok is ra nagy ívbe koszonom h felnyitottatok a szemem
2020. febr. 25. 12:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Otperces szexet meg az itteni luzerek is tudnanak produkalni.Ettol vagy ugy elajulva?
2020. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat, nezd. Ebben a helyzetben Neked van a legkonnyebb dolgod, es ha szamodra ott van a hatar, hogy eljegyezte a baratnojet, akkor lepj le, de nagyon gyorsan. Valoszinuleg kapalozni fog egy darabig, de ignorald.
2020. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!