Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A párommal hamarosan 4 éve együtt vagyunk, abszolút hosszútávra tervezünk, egyetem után összeköltözés stb, mindketten 25 környékén vagyunk. Nagyon szeretem őt, szinte az egyetlen biztos pont az életemben, sok trauma ért mostanság (összetűzés az apámmal, családi halálozások stb), amik úgy érzem, hogy sokat rontottak a kapcsolatunkon. Nem adjuk fel és megbeszéltük, hogy helyrehozzuk azt, ami elromlott és nem eldobjuk. Keveset találkoztunk mostanság, mindkettőnknek volt valami dolga, munka, nyári gyakorlat, költözés, ilyesmi.

Észrevettem magamon, hogy más férfiakra vágyom, hogy tetszik, hogy tetszem nekik. Ennek ellenére termeszetesen mindegyikük közeledését visszautasítom, mert hűséges szeretnék maradni, mégis bennem van a vágy. Van egy olyan fiú, aki még évekkel ezelőtt udvarolt nekem, nekem is tetszett, de elbénáztam és mire oda jutottam volna, hogy elfogadom a közeledését, összejött egy másik lánnyal. Az akkor nagyon fájt és évekre el is kerültem őt teljesen, hogy ne is lássam, ne is tudjak róla, plusz itt volt a párom is, akibe szerelmes lettem. De most erre az emlegetett személyre is epekedve nézek, úgy erzem, hogy megvan köztünk a kémia, hogy mindketten vágyunk a másikra, de mindkettőnknek párja van.

Szörnyen érzem magam az egész miatt, nem értem, hogy mik ezek a gondolatok vagy miért jönnek. Azt jelentené, hogy már nem szeretem a páromat? Vagy a sok rossz dolog, ami történt velem megzavarták a fejemet? Normális ez, hogy még évekkel később is úgy vágyok arra a srácra, akivel nem jött össze a dolog? Egyszerűen megőrjít ez az egész. Rossz embernek érzem magam.



2019. aug. 31. 12:57
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
50%
Az ilyen gondolatok megmérgezik a kapcsolatot teljesen. Ezt hiába akarod már nem tudod elhessegetni a fejedből és egyszer becsap az a bizonyos szikra és a tettek mezejére lépsz mégha ellenkezni is akarsz nem tudsz mit csinálni minden történni fog és csak sodródsz vele együtt.
2019. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem akarom bántani a páromat! Ő egy szörnyen jó ember és nem ezt érdemli. Ha ezt most elbaltázom, talán soha nem tálalok mégegy olyan embert, mint ő. Még ez az udvarlós srác se biztos pont, mert nem ismer teljesen, én se őt. Nem biztos, hogy működne.

Tényleg nem tudok tenni ellene semmit? :(

2019. aug. 31. 13:05
 3/11 Hellmano ***** válasza:
Ezt nem lehet elnyomni, mert ott van már a tudatalattidban is a dolog. Az ott ellappang bármeddig, de egyszer a felszínre fog törni ez szinte biztos.
2019. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod tenni, hogy eldöntöd mit akarsz - ha megjavítani a kapcsolatot, akkor a srácit megint el kell kerülni.

Ha engendi akarsz a kísértésnek, mert fiatal vagy, élni akarsz, stb, akkor szakíts és szabad a gazda.

2019. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog hogy tudatosan mantrázod magadban hogy nem csalod meg. És nem hallgatsz az érzelmeidre. De ha tetszeni akarsz nekik akkor a párod nem dicsér igaz?
2019. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj ez kettős. Egyrészt még fiatal vagyok, az utolsó egyetemi éveimről van szó. Másrészt fél lábbal már kint vagyok, munkahelyek után keresgélek és már várom is a teljes felnőtté válást. Ezért a szívem egyik fele húz a kalandok után,a másik meg inkább megállapodna. Az lenne a legjobb ha lehetne mindkettőt...

Hát dicsér, de már nem úgy mint régen. Nem érzem a tüzet.

2019. aug. 31. 15:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Folyton az jár a fejemben, hogy beszélni akarok a másik sráccal. Megkérdezni tőle, hogy ő mit érez. Annak idején 4 éve bevallotta, hogy nagyon tetszettem neki. A mai napig érzem, amikor beszélgetünk, hogy valami van köztünk. De tévedhetek is. Talán ha megkérdezném, és azt mondaná, hogy nem, akkor könyebb lenne leállnom. Vagy ha igent mond, akkor lesz lehetőségen dönteni. Mit gondoltok erről?
2019. aug. 31. 15:40
 8/11 Hellmano ***** válasza:
Szerintem te túl vagy azon a határon, hogy ne csinálj olyant, amit nem akarsz. Szinte érződik az írásodból, hogy kell neked még más is akit becsalogatsz az ágyadba, mert hajt a kíváncsiság. Ha nem a kiszemelt volt srác, akkor találsz, majd valaki mást. 4 év az sok és ha most állandóan ezen jár az agyad, akkor tuti belenyúlsz, majd ha lesz rá alkalmad. Biztos felajz a gondolat is, ha jobban belegondolsz.
2019. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inkább megijeszt. Ha nem a kiszemelt srác, akkor viszont senki más. Nem éri meg. Ezt érzem
2019. aug. 31. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a dologgal vigyázni kell. Ha beszélgetni kezdesz a sráccal akkor nagyon nem biztos hogy azért mondaná azt hogy talizzatok mert akar tőled emocionálisan valamit. Régen nem kellett neked, most meg sejti hogy változott a szitu és ez simogatja az egóját. Simán kibszhat veled és megfektethet téged ha elbízod magad és naivan lefekszel vele.

Szóval a meglévő kapcsolatodat kellene megoldani. Én azt látom hogy beleuntál ebbe a kapcsolatba. Talán még az énképed sibcs a helyén hisz nem dicsér nem bókol neked és ez nem esik jól. Erre gondolj, mondd el a párodnak is hogy jó lenne ha újra visszatalalnátok egymáshoz.

Szerintem nem olyan nagy a baj mint gondolod, mindenki megnéz a párján kívül másokat is sőt szimpátia is létezik a világon.

De legyetek tudatosak ami a problémákat illeti.

2019. aug. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!