Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfitársak! Hogyan cselekedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársak! Hogyan cselekednétek az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Az élettársammal egy gyárban dolgozunk több 100 ember között. Sajnos ez nem egészséges helyzet, mert folyton féltékenykedik. 10 éve élünk együtt, soha nem csaltam meg nincs rá oka, hogy ilyen legyen. Nemrég átraktak másik műszakba, ahol megismerkedtem egy nagyon szép lánnyal. Nem hiszek a szerelem első látásra dologban, de ez valami ilyesmi! Mindig odajön hozzám, rengeteget beszélgetünk. Kiderült, hogy ő is régóta együtt van a mostani párjával, és teljesen elhidegültek egymástól. Ráadásul, a fickó a főnöke. Ma közölték, hogy hamarosan mehetek vissza a régi csapatomba dolgozni, de én nem akarok, itt érzem magam jól, meg majd megint féltékenykedik a párom. Viszont ha sikerül elintéznem, hogy itt maradhassak, akkor tuti egymásba fogunk gabalyodni. Már most majdnem egymásra mászunk. Viszont ez így nagyon kockázatos, mert ha a párja megsejti, mindketten repülünk a munkahelyről! Én legalábbis tuti!

Mit tennétek?

Menjek vissza szenvedni,a régi helyre a bunkó kollégák közzé, vagy maradjak itt, és akkor ki tudja hogy mi lesz ebből?



2020. febr. 25. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nincs rá oka, mi? A fszt nem.


Imádom, mikor úgy neveztek valakit féltékenynek, hogy közben magatoknak is hazudtok arról, hogy nincs oka rá. Lényegtelen, hogy nő vagy férfi vagy, tudod, nem zörög a haraszt... Ismer ő, tudja, hogy ennyi telik tőled, csak azt nem értem, minek van veled.

2020. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Csupán egy kérdésem van: szereted még a parodat?

Volt egy mondat, miszerint ha ott maradsz, ahol eddig, akkor TUTI osszegabalyodtok. Ezután újra olvasd el a fenti kérdésem.

2020. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy scak fellangolás
2020. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Autoliv?
2020. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem véleményt kértem,hanem tanácsot!

Gondolom más is volt már hasonló helyzetben.Nem hiszem, hogy az érzésének lehet parancsolni. Elnyomhatod, de meddig!?

Amúgy 35 éves férfi vagyok, a párom 30 éves nő.

Amúgy már eszembe jutott a munkahely váltás gondolata is.

2020. febr. 25. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Hirtelen dolog miatt én biztos nem hagynám elveszni a 10 éves jó kapcsolatomat egy ilyen ok, indok miatt. :)


Az is lehet, hogy sikerül, de utána nem lesz belőle semmi, vagy nem sokáig. Erre gondoltál? :)


Ha szereted a párodat, és eddig sem volt megcsalás a részedről, és egyébként minden rendben az életetekkel, akkor én javasolnám, hogy ne csak gondolat legyen, hanem TÉNYLEG VÁLTS munkahelyet! :)

2020. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szépen, helyesen írsz, nem tűnsz igazi "gyári melósnak", mégkérdezhetem milyen vegzettseggel döntöttél a gyár mellett és milyen okokból? Csak kíváncsi vagyok :)
2020. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sajnos félrement az életem, érettségi után nem tudtam továbbtanulni, most itt szenvedek. Ráadásul néhány főnöknek alacsonyabb végzettsége van mint nekem, csak jobban tud nyalni.
2020. febr. 26. 09:13
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Tanácsom:A nöd az agyadra megy.Ha visszamész ,tovább hallgathatod a vernyákot...életed végéig.Semmi se lesz jó ,sosem.Van ez a típus sajnos.

.Egy idö után ugyis szakítani fogsz vele,ha nem akarsz megsavanyodott,kiegett ember lenni évek múltán.

A másik lánynál viszont kölcsönös szimpátia.

Reményteli.Merj lépni.

Keress másik munkahelyet,és legyetek boldogok.

2020. febr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Párodnak" hívsz valakit, akit hetehetnéd azonnal leráznál magadról. Minek vagytok egyáltalán kapcsolatban?
2020. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!