Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben mit cselekednétek?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, ő 24 éves, én 22. Vannak neki régi osztályából jó barátnői.. az egyikük aludt is nála többször, persze még előttem. Itt nem tudom történt-e bármi is. Néha találkoznak, beszélgetnek. Neki is van párja. Már én is találkoztam velük 1-2 alkalommal, az utolsón kerti parti volt és a csaj ült a párom másik oldalán, és tipikus fecsegős, állandóan járt a szája, amikor a barátomnak mondott valamit akkor mindig megütögette a combját, vagy sz oldalához ért. Miközben neki ott volt a másik oldalán az ő párja. Persze, hogy szembe tűnt. Olyan jókat nevetgéltek és nekem nem szimpatikus ez a nő.

Tegnap ismét meghívtak minket egy összeülős estére. De nekem nincsen kedvem menni.

Nem szeretnék jópofizni,meg trécselgetni..


Egyszerűen mondjam meg, hogy nem szeretnék most elmenni, menjen ha van kedve, vagy tartsak vele? Szerintetek?


2019. aug. 13. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj Te is,de attól még mondhatod a barátodnak.Zavar,hogy ez a csaj olyan közvetlen.Igaziból inkább ùgy tűnik kívülállóként,hogy flörtölget vele.
2019. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved nem kell reprezentálás miatt elmenned. Igazából csak tippelni lehet, de a leírtak alapján az, hogy az ő párja is ott volt én nem feltétlenül gondolnék rosszra, még ha irritálna is. A barátodtól kéne ezt megkérdezned, ne várd, hogy valaki megfejtse neked.
2019. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved menni, akkor ne menj, feleslegesen szenvedsz és húzod le hozzá a párod hangulatát is. Viszont szerintem teljesen feleslegesen vagy féltékeny erre a lányra (süt az írásodból), pont úgy viselkedik, mint bármelyik nagyon közvetklen, csacsogós ember, nincs ebben semmi különös.
2019. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Féltékeny nem vagyok, vagyis ha így mondjátok, akkor mégis az volnék?😬 csak irritál és nem szeretem, én inkább csendes típusú vagyok, hallgatok, mosolygok, de azon nem tudok nevetni ha csacskaságokat mond vagy csinál. A többiek meg sírnak a nevetéstől. Azt hiszem nem vagyok közéjük való.
2019. aug. 13. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy bármi extra történne ott - az én ismerőseim között is vannak olyanok, akik reflexből hozzáérnek ahhoz, akihez beszélnek (az a "hé, figyelj, ez jó sztori" féle érintés)


Ha nem érzed magad jól, akkor ne menj.

2019. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze, én is néha így megbököm hogy "na figyu!" De ő minden 5 percbe ezt csinálta.
2019. aug. 13. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem a párom bökdös egyfolytában, pedig odafigyelek :D
2019. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ismeri ezt a lányt már rég óta, jóban is vannak, elhiheted, ha akartak volna egymástól valamit az már megtörtént volna. Te összességében azért nem érzed magad komfortosan meg azért nem kedveled ezt a lányt mert féltékeny vagy rá, pedig szerintem nincs mitől tartanod. Ebben az esetben egyébként te is tudod, hogy ha nem mész el nem lesz jobb, mert az fog pörögni a fejedben, hogy mit csinál a lány a pároddal. Szerintem róbáld ezt a féltékenységet leküzdeni magadban, beszélj erről a pároddal is, mert legalább meg tud nyugtatni, hogy nincs miért aggódnod.
2019. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!