Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfitársak. Hogy birjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webskac kérdése:

Férfitársak. Hogy birjátok a rendkívül lengén öltözött fiatal csajok látványát? Titeket nem frusztrál?

Figyelt kérdés
Házas vagyok, budapesten egy nagy irodaházban dolgozok. Elképesztő dögös nők fordulnak meg a liftben, folyosókon... néha azt sem tudom hová nézzek... néha irtó frusztrálttá tesz. Titeket nem zavar? Ill. hogy birkóztok meg ezzel?
2017. szept. 11. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
nekem ez teljesen normális látvány. Én inkább a slampos nőkön akadok fent. Egyébként ha nős lennék, akk se hagynám h ne öltözzön jól az asszony. Pont.
2017. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mi zavar azon ha egy nő slamposan öltözik? Neked mi előnyöd vagy hátrányod keletkezik abból? :D

Engem hidegen hagy ki milyen ruhát visel...

Kérdező kanosabb vagy a kelleténél kicsit szerintem :D

2017. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Hàt néha odaszólàs hatàràn vagyok. Nem tudom miért fontos ennyire mutogatni mindent. Exemet régen azzal próbàltam leszoktatni a cici meg fnékmutogatàsról, hogy kiszívtam itt ott lilàra. Annyit értem el vele hogy dupla annyi időt ... el a fürdőszobàban, mert alapozóval vagy mi a hóhérral kengette hogy ne làtszódjon, minthogy felvett volna valami normàlis ruhàt. Ennyire fontos mutogatni azt a testet. Lehet magyaràzkodni a meleggel, de én is megvagyok pólóban meg rövidnadràgban, se a farok nem làtszik még semmi màsom. Nagykabàt duma szerintem itt túltàrgyalva.
2017. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Én épp ezért nem fogok férjhez menni :D Ilyen szempontból ugyanis tényleg minden pasi egyforma, nem akarnám, hogy a hátam mögött más nőkre csorgassa a párom a nyálát, pedig egy idő után mindenki ezt csinálja, én is a pasikkal szemben, de ez természetes dolog(meg más okokból sem látom értelmét a párkapcsolatnak).
2017. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Bár nem vagyok házas sem párkapcsolatban nem vagyok, de én örülök a látványnak :D
2017. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
nagy ívben lexarom őket, házas vagyok
2017. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Én pont ezért szeretem ezt az időt mert ilyenkor lehet nézegetni csinos nőket.

Még tavaly volt ez hogy munkahelyem irodaépületébe mentem valamiért, vártam a liftre és odajött egy nagyon kedves, nagyon csinos lengén de nem túl rövid szoknyában egy irtó dögös 40 feletti hölgy. köszöntünk egymásnak, ő meg valamit nézett a telefonján, én meg őt néztem hogy mennyire csinos, és nem szokásom ennyire feltűnően nézni egy nőt hogy kiszúrja, és kiszúrta hogy nézem, nézett rám furcsán, és én meg akaratlanul kiböktem "Fu te aztán nagyon csinos vagy!" Utána észbe kaptam, de akkor nevetett ezen de nagyon tetszett neki, meg is köszönte udvariasan és akkor olyan közvetlen lett hozzám hogy tök jól eldumáltunk még a liftben is. Aztán aznap még összefutottunk egy helyen, de akkor már a munkahelyi egyenruhájába volt és nagyon mosolyogva nézett rám. De ezen kívül semmi nem volt.

2017. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Általában nem, de előfordult már, hogy a buszon leül egy 10/10 csaj velem szembe, kicsivel később egy 10/9 mellém, na az már egy kicsit sok volt. Erekcióm is volt menet közben.
2017. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
holnap jön a hidegfront.
2017. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
miért frusztrálna? örülök neki inkább hogy legeltethetem a szemeimet :D
2017. szept. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!