Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit cselekednétek?

Figyelt kérdés

.. öt és fél éves kapcsolatról van szó.. most lett lehetőség hogy végre saját szalonom lehessen.. egyre több vendégem van ezért úgy gondoltam belevágok, de gyereket is szeretnék viszont párom nem tudja eldönteni hogy ő akar e vagy sem..


Ő azt mondja hogy még nem tudja, Most inkább a szalonommal törődjek..


2019. nov. 4. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

30 alatt vagy? Szalon

35 alatt vagy? Szalon es gyerek, bar ha beindul, akkor nem tudom, hogy akarod a kettot egyutt csinalni

35 felett? Gyerek, bar ha a parod nem biztos benne...


Szoval inkabb a szalon.

2019. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

A helyedben elolvasnám a "párom" ide kiírt kérdéseit, konstatálnám, hogy egy rakás kakinak gondol, aki alkalmatlan anyának, aztán keresnék olyat, aki szeretni is tud. Ez nem kapcsolat.

De te tudod...

2019. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Megcsinálnám a szalont és keresnék egy olyan pasit aki eltudja dönteni, hogy akar-e gyereket.


Ismerősnél volt hasonló, évekig húzta a pasas a háááát nem is tudom történetet. Szakítottak, azóta a nőnek férje és gyereke van, a pasinak meg olyan barátnője aki szintén nem akar gyereket.

2019. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, ez jó, de sajna ezt a kèrdèst is az a debil írta ki, csak a barátnője szemszögèből.
2019. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Egyértelmű, nem ez az első ilyen. 👍
2019. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy nem tudja, hogy akar-e? Ez azért nem egy "Kèrsz szendicset?" -Nem tudom. Eset.

Ha fiatal vagy akkor a szalonba vágj bele.

2019. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A szalonnal törődnèk, ès keresnèk egy èrtelmes párt magam mellè, akivel közösek a tervek.

Jelenlegivel nem azok. Egy ilyen "nem tudom" pasival semmit se lehet tervezni.

2019. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most rá fogsz szokni arra, hogy a barátnőd szemszögéből írod ki ugyan azt a sztorit hátha akkor nem tartunk egy darab szarnak? Hát nem jött be. A barátnődnek meg ha van egy kis esze minél hamarabb kidob a francba.
2019. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A barátnődnek meg ha van egy kis esze minél hamarabb kidob a francba."


A barátnőjèvel az a baj, hogy önbizalom hiányos, ès tökre alárendelve èrzi magát a kèrdezővel szemben, ès nem látja azt amit mi, hogy egy darab szr, ahogy te fogalmaztál. :) Ès ezt az önbizalom hiányt rèszben a kèrdező okozza, ès fokozza tovább az állandó szúrkálódásaival.

Normális èrtèkrenddel már règ kibas2ta volna ezt a phaszkalapot.

2019. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!