Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit gondolnátok ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ha ezt olvasnátok a párotok telefonjában?

Figyelt kérdés
Reggel a párom mikor elment wcre akkor az asztalon hagyta a telefonját és még világított és rákattintottam a messengerre. Azt láttam, hogy este beszélt egy nő munkatársával és csak annyit tudtam elolvastam, hogy 'Szivi.. te jobbat érdemelsz'.De azt se tudom ezt melyikük írta mert nem léptem bele a beszélgetésbe nehogy meglássa. Lefagytam. Nem tudom mit gondoljak. Ennek a nőnek is van évek óta élettársa meg mi is együtt vagyunk 5 éve már gyerekünk is van. Vagy ez még nem túlzás, nem tudom szerintetek?

2020. febr. 27. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyelőre ne mondj semmit, mert ki fog törölni mindent. Aztán nézz bele, olvasd el mi van ott. Ne törődj azokkal, akik le fognak hurrogni azért, hogy belenézel a másik telefonjába. JOGOD van tudni az igazságot! JOGOD van tudni, hogy kivel élsz együtt, kinek adod oda tested-lelked!
2020. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok megint.

Az a túlzás, ami neked túlzás és az fér bele, ami szerinted belefér. A lefagyásod alapján nekem úgy tűnik, hogy neked ez nem fér bele (nekem sem férne).

Engem megcsaltak.

2020. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
Ez lényegében bármit jelenthet, max annyit gondolnék, hogy mi a fenét csinálok, miért olvasom más dolgait.
2020. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ribi kollegina/csaló férj:

“Szivi..te jobbat érdemelsz”


Okos gyakoris tanácsadó:

“Ez lényegében bármit jelenthet”


Oké, nincs több kérdésem.

Nem szivizünk munkatársat, akárhogy is.

2020. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Omg, Szilvinek olvastam.... :'D

Hát ja, így már gáz.

2020. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Nèzz bele ha lesz rá alkalmad!
2020. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem állítom, hogy így van, mert kevés az információ, de az is lehet, hogy a kolléganő panaszkodott a fiújára (férjére) és arra válaszolta neki, hogy jobbat érdemel. Ezen nem gondolkoztál?

Óh, hányszor mondom én - akár a feleségem jelenlétében is - azoknak, akiket a feleségem is ismer, hogy kedveském, drágám stb. Megjegyzem: bő 50 éve a feleségem és sok barátunktól ő is "puszillak"-kal stb. búcsúzik.Nem élünk nyitott házasságban, csak bizalom kérdése az egész.

2020. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem Szivi-zünk munkatársat, de van akinek ez szimplán csak (rossz) szokása.

Csak az én vélemény,hogy általában a pasi szólítja így a nőt, tehát remélhetőleg a nő panaszkodott, a párod pedig így reagált erre, valahol vigaszként.


Nem tudom mennyire ismered a párod nő munkatársát.Én a helyedben nem fedném fel azt,hogy elolvastad az üzenet részt,viszont beszélgetésképpen felhozhatnád a kolléganőt is.

Gondolom beszélgettek a munkáról...Te pedig tudod,hogy lehet rákérdezni úgy,hogy ne tűnjön fel Neki semmi.Lehet,hogy magától elkezdi mesélni a történetet.

2020. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Én mindig ellene voltam a más telójában való kutakodásnak de ezt tényleg meg kellene nézni.
2020. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg hogy kivel potyog amikor legközelebb latod irni.
2020. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!