Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok ha ilyen üzenetet találnátok párotok telefonjában?

Figyelt kérdés

A történet röviden az hogy még akkor jöttem össze a jelenlegi párommal mikor még együtt voltak az exével, állítása szerint már egy ideje annyira nem működött a kapcsolatuk hogy így is úgy is szét mentek volna meg már nem tudna úgy rá tekinteni mint a párjára.

Azt sose tagadta hogy tartja vele a kapcsolatot mit barát és szoktak is beszélgetni.

Pont ezért is érdekelt hogy mit beszélgetnek csak hogy megnyugodjon a lelkem többeközött hétköznapi dolgokról beszélgetnek de olyat is találtam hogy a párom azt írta neki hogy néha belegondol hogy mi lenne ha működött volna köztük és most együtt élnének.



2017. márc. 15. 16:30
1 2
 1/13 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Én gyönyörű szépen leépíteném ezt a párkapcsolatot, ha a helyedben lennék. Aki még mindig azon gondolkodik, s arról beszélget az exhapsival, hogy "mi lett volna, ha", az nem szeret engem.
2017. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Lefordítva: Ha szeretsz még és visszajönnél hozzám megpróbálhatnánk újra.
2017. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted csak mas embereket cseszik at ez az aranyember a palankon veled? Teged nem? Nem ertem, mit vartok, amikor ilyen faszikkal kezdtek, akikrol eleve azt latjatok, hogy az egykori szerelmuk arcaba hazudnak.
2017. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
XD
2017. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#3 +1
2017. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vissza a tulajnak
2017. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Aki a másik telefonjában kutakodik, az se jobb :)
2017. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ember, egy olyan fickóval jársz aki megcsalta a korábbi párját. Többit összerakod?
2017. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ti honnan szűritek le hogy pasiról vagy csajról van e szó?

Mondjuk nem ez a kérdés lényege fura

2017. márc. 15. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos, tobb hiba is van a kapcsolatotokban. Eleve, o kepes volt megcsalni a valamikori parjat. Ezt barmikor ezutan is megteheti. Megmondhatta volna fair modon, hogy tetszel, de meg le kell zarnom a nem mukodo kapcsolatomat, aztan szeretnek neked udvarolni. Masodszor, nincs meg a bizalom, hiszen kutakodsz a telefonjaban.


A kerdesre valaszolva, en ket ev utan a multkor beszeltem facebookon az exemmel, a szakitas ota nem is lattuk egymast, mas orszagban elunk, egyikunknek sincs parja, neki azota nem is volt, megis ugyanezt irta nekem. Nincs ebben semmi, az ember fantazial, attol fuggetlenul meg ugyanugy nem akarunk egymastol semmit a jovoben. Egyebkent ott van a mi lett volna, ha mukodott volna - de nem mukodott.

2017. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!