Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok (voltam) egy férjes nőnek,akinek a férjével napi kapcsolatban vagyok. Nem igazán volt jó kapcsolat,így az elmúlt 3 hétben nem kerestük egymást,és most jöttem rá,hogy az egyik kollégámmal kezdenek összemelegedni. Ti beolvasnátok a nőnek,vagy hagyjam inkább szó nélkül?? Attól tartok ha beolvasnák a nőnek,kérdőre vonná a kollégámat,hogy mondta e valakinek. Ha meg kérdőre vonná a kollégámat rájönne,hogy velem is volt valami. A kollega meg elég érdekes személyiség,tehát akár kitálalhatna a cegnél és így buknák én is. Tudom,hogy tőlem sem volt szép dolog,hogy belementem ilyenbe,úgyhogy ezt most hagyjuk. Tehát szerintetek mi lenne a legjobb megoldás,amit kesőbb sem bánok meg?!

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

9.vagyok

Pont hogy nem tiltanàm... Ha tiltod tudja hogy érdekel (mert haragszol), ha nem tiltod, azzal leszrod.

2020. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Igazad lenne normál esetben,de ha nem tiltom,azt hiszi,hogy nem tudok semmiről,és nagy vígan reszelteti magát mással,és még szerintem büszke is magára,hogy milyen okosan kijátszott. Esküszöm az igazságtalanság fáj a-legjobban. Egyik héten még csokolgat,ölel,hofy ő mennyire szeret,de rá (talán) már 1 hét múlva már más van neki. De mikor én a kérdésére válaszoltam messengeren,hofy nem akarom folytatni,akkor meg én voltam a sz@rházi,hogy írásban szakítottam.....
2020. márc. 4. 18:39
 13/31 A kérdező kommentje:
.
2020. ápr. 2. 11:13
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Be akarsz olvasni a nonek, hogy a te jellemed gyenge?!

Mar szakitottatok, massal a szeretoje.

Alamuszi vagy, ha szolsz neki, csak visszamenoleg undort kap toled. Ezt hivjak ugy, hogy valaki egy fereg.

2020. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Abban igazad van,hogy vége lett és más a szeretője,ezért kár is vele foglalkozni. Abban is igazad van,hogy így utólag csak megútálna ha szólnék neki (bár jobban belegondolva nyugodtan haragudhat is akár,annak sem lenne jelentősége) Az bánt engem,hogy még "együtt" voltunk mikor már elkezdtek kavarni,és hülyének nézi a másikat. Emiatt had ne én legyek már a féreg.
2020. ápr. 2. 12:03
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mind a férje mellett,jó nimfomán lehet.

Jól csinálja,ha még eddig nem bukott le,de addig jár a korsó a kútra..

2020. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Inkább csak elhanyagolt. Régóta is együtt vannak,és a nő is megéri a pénzét... lebukni nem hiszem hogy lebuknának mert okos a nő amellett,hogy elég érdekes természete van,tehát odafigyel minden apró részletre. (A rutin meg az évek)
2020. ápr. 2. 13:20
 18/31 anonim ***** válasza:

Egy gyáva aki egyedül nem képes semmire,okosnak nem mondanám.Inkább egy nárcisztikus ,kapcsolatfüggő,pasifaló.

Amig a kis kandúrkák beveszik az ártatlan elhanyagolt szűzlány képét,addig ezt fogja csinálni.

Egyszer ő is megöregszik egyedül.

2020. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Gyávának és gerinctelennek jellemezném én is. Nárcisztikus jelző is igaz rá,mivel bármit mond az ember ő richtik máshogy csinálja,csakhogy neki legyen igaza. De amelett lehet ő agyafúrt,és emiatt nem hinném,hogy lebuknának. Arról nem beszélve,hogy a férje igen naiv,így az orránál fogva bírja vezetni,meg így igen könnyen túl is bír járni az eszén.
2020. ápr. 2. 14:18
 20/31 anonim ***** válasza:
Belementél a játékba,hogy tudtál így a férje szemébe nézni.Lehet nem fog lebukni,de egyszer nagyon megjárja és az fájni fog.Akkor jó leszel vigasztalásnak talonba.
2020. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!