Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok (voltam) egy férjes nőnek,akinek a férjével napi kapcsolatban vagyok. Nem igazán volt jó kapcsolat,így az elmúlt 3 hétben nem kerestük egymást,és most jöttem rá,hogy az egyik kollégámmal kezdenek összemelegedni. Ti beolvasnátok a nőnek,vagy hagyjam inkább szó nélkül?? Attól tartok ha beolvasnák a nőnek,kérdőre vonná a kollégámat,hogy mondta e valakinek. Ha meg kérdőre vonná a kollégámat rájönne,hogy velem is volt valami. A kollega meg elég érdekes személyiség,tehát akár kitálalhatna a cegnél és így buknák én is. Tudom,hogy tőlem sem volt szép dolog,hogy belementem ilyenbe,úgyhogy ezt most hagyjuk. Tehát szerintetek mi lenne a legjobb megoldás,amit kesőbb sem bánok meg?!

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Amatőr csaló:) Plusz tombol az egó. Egy ilyen esetben mindig a lapítás az egy megoldás. Attól hogy lázongasz, csak hülyét csinálsz magadból. Mondjuk ezért sem szabad munkatársnőt levarrni.
2020. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen,rosszul esik,hogy hazudozik a pics.@. látnátok,hogy milyen emelt fővel járkál. Mintha erény lenne,hogy átkúr minden körülötte levő embert. De amúgy nem munkatárs felesége,hanem a beszállítóé aki hozza hozzánk az árut.
2020. ápr. 3. 06:13
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Szex miatt jött össze veled, nem az életét akarta összekötni, te pedig ki vagy akadva, hogy hazudik, és lecserél? Megcsalja a férjét, akinek örök hűséget esküdött és valószínűleg hazudozik otthon. Miért gondoltad egyáltalán, hogy veled bármikor is őszinte lesz? Zárd le és tanulj belőle!
2020. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Utolsó. Teljesen igazad van. Nyílván rosszul esik mindenkinek ha hazudnak neki,és szokszor eszembejutott,hogy ha a férjével ezt csinálja akkor én miért várok tőle őszinteséget és gerincet? Belegondolva így....talán én buktam a legkevesebbet. Köszönöm a választ
2020. ápr. 11. 07:33
 25/31 anonim ***** válasza:
Egyébként te honnan tudod, hogy van más neki?
2020. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#25. A körülmények,plusz 1-2 apró dolog amire ha nem is egyből,de aztán rájössz és összerakod a képeket,hogy "paszdkiiiiii" nem véletlenül voltak érdekes dolgok és megnyivánulások.
2020. ápr. 20. 20:06
 27/31 anonim ***** válasza:
De sokáig tartott mire leesett. Áb.szta a férjét nem is tudom mire számítottál. Ha tudod hogy neki hazudik tudhattad volna hogy veled se lesz őszinte. Csak szexre kellettél neki. Te valószinűleg pedig akár csak tudat alatt is de többet gondoltál bele ezért esett rosszul hogy látod hogy mással van miközben nektek a messengeren lett vége. Véleményem szerint részedről elég gerinctelen dolog volt ebbe belemenni de ez még megbocsátható. Amit ő csinált a férjével az alapján egy számító gerinctelen féreg. Hányok az ilyen nőktől és őszintén szólva sajnálom hogy összekeveredtél vele. De egy ilyen kapcsolatba nem szabad bizalommal belemenni. Remélem tanultál belőle. Ne tiltsd le sehol. Lehet nem fogja érdekelni, de neked se lesz se könnyebb se nehezebb tőle
2020. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen. Ezen már én is elgondolkoztam régebben is,ha a férjével így viselkedik,akkor én mégis mi mást várhattam volna tőle?!
2020. ápr. 21. 09:25
 29/31 anonim válasza:
Ülj le a seggedre és foglalkozz valami normális dologgal
2020. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem minősítelek, se téged se a nőt, azt már megtették előttem, de én komolyan nem értem a problémád, miért kéne elszámolnia neked azzal, hogy kivel van épp, de most tényleg?

Most ha én összejárok valakivel és nem jó a kapcsolat ezért vége szakad (elmúlt 3 hétben nem kerestétek egymást, előtte te mondtad, hogy nem akarod folytatni) neked miért tartozna azzal, hogy eléd áll és azt mondja az xy-al kavar most, mi közöd hozzá? Valaki magyarázza el, mert nem értem.


Szexkapcsolatban voltatok, ez szokott lenni a történet, tart amíg mindkét félnek jó aztán elválnak útjaik és mással lesz, ezen mi olyan meglepő, ráadásul felháborító?? Vicces, hogy kikelsz magadból, "ne gondolja már,hogy nem tudok a dologról" pont ezzel foglalkozik nem? ki nem szarja le, hogy tudsz-e róla, semmi közöd már a szexuális életéhez. Uhh olvasd vissza magad nagyon el vagy tájolva.

Milyen gerinctelen húzás... haver ez pont nem az, az a gerinctelen, hogy csalja a férjét a cégben, mindegy kivel, az hogy váltott pont nem az, tudod írtam szexkapcsolat így működik, hány éves vagy, hogy ez új infó? Szánalmas, ahogy itt pattogsz és szapulod a miért is?

2020. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!