Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok (voltam) egy férjes nőnek,akinek a férjével napi kapcsolatban vagyok. Nem igazán volt jó kapcsolat,így az elmúlt 3 hétben nem kerestük egymást,és most jöttem rá,hogy az egyik kollégámmal kezdenek összemelegedni. Ti beolvasnátok a nőnek,vagy hagyjam inkább szó nélkül?? Attól tartok ha beolvasnák a nőnek,kérdőre vonná a kollégámat,hogy mondta e valakinek. Ha meg kérdőre vonná a kollégámat rájönne,hogy velem is volt valami. A kollega meg elég érdekes személyiség,tehát akár kitálalhatna a cegnél és így buknák én is. Tudom,hogy tőlem sem volt szép dolog,hogy belementem ilyenbe,úgyhogy ezt most hagyjuk. Tehát szerintetek mi lenne a legjobb megoldás,amit kesőbb sem bánok meg?!

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Valaki magyarázza el mert nem érted. Rendben megteszem,bár feleslegesnek gondolom,mert ismerem már a te fajtádat és úgy is csak a magad igazát fújod,és nem jutunk előrébb. Tehát ez egy szexkapcsolat volt. Megbeszéltük,hogy ha valakinek akad más akkor korrekt módon megmondjuk és békességben kiszállunk egymás életéből. Mivel nem éreztem már jól magam abban kapcsolatban,így meg is írtam neki mikor kérdezte,hogy akarom e még folytatni?! Akkor természetesen én voltam a szemét. Nem kerestem 3 hétig ahogy azt írtam is,mert minden beszélgetésnél csak ő panaszkodott,de én 2 mondatot nem bírtam befejezni mert nem hagyta. De igazából ha belegondolsz miért is kellet volna keressük egymást ha csak szexkapcsolat volr???? Hmmm??? A legjobban az fáj,hogy nem tartotta-magát a megbeszélt dolgokhoz,(velem elkentétben)és inkább szó nélkül lelép... de én vagyok azért a szánalmas ugye????? Gondold át.... de inkább olvasd vissza az ősszes hozzászólásomat.
2020. ápr. 27. 20:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!