Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szeretője vagyok (voltam) egy férjes nőnek,akinek a férjével napi kapcsolatban vagyok. Nem igazán volt jó kapcsolat,így az elmúlt 3 hétben nem kerestük egymást,és most jöttem rá,hogy az egyik kollégámmal kezdenek összemelegedni. Ti beolvasnátok a nőnek,vagy hagyjam inkább szó nélkül?? Attól tartok ha beolvasnák a nőnek,kérdőre vonná a kollégámat,hogy mondta e valakinek. Ha meg kérdőre vonná a kollégámat rájönne,hogy velem is volt valami. A kollega meg elég érdekes személyiség,tehát akár kitálalhatna a cegnél és így buknák én is. Tudom,hogy tőlem sem volt szép dolog,hogy belementem ilyenbe,úgyhogy ezt most hagyjuk. Tehát szerintetek mi lenne a legjobb megoldás,amit kesőbb sem bánok meg?!

2020. márc. 1. 15:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy lapítasz mint szar a fűben.
2020. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem jött be ezzel a nővel, három hete elengedted. Akkor meg miért vagy féltékeny? Minek akarsz bele szólni?
2020. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igazából annyi bánt csak,hogy régebben összekaptunk és aztán irogatás közben kérdezte,hogy akarom e még folytatni. Mondtam,hogy nem. Később kibékültünk és mondta,hogy szemét voltam amiért így szakítottam vele. Errefel most meg csak nem kerestük egymást,nem tettünk pontot a dolog végére,de ez most teljesen rendben van,hogy szó nélkül megy máshoz. Azért lenne jó beolvasni neki,hogy ne gondolja már,hofy nem tudok a dologról
2020. márc. 1. 16:16
 4/31 A kérdező kommentje:
Az üzenetre itt válaszolok. Nem volt semmi módszerem,hogy házas nőt fűzzek be. Ő talált be engem,amit én vissza is utasítottam,de kb 2 hét írogatás után csak belementem a dologba,hogy csak 1 alkalom lesz és aztàn vége. Abból az 1 alkalomból meg lett kb 15.....
2020. márc. 1. 16:34
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most már inkább maradj csendben.

Amúgy most miért akarsz kitálalani? Zavar, hogy lecserélnek, ergo az egód beszél most belőled?

2020. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Az fáj csak,hogy hülyének nézi az embert. Ne gondolja már,ha nem mondja akkor nem is tudom. Ő mindenért motyogott,de ha ő csinál gerinctelen dolgot,azzal már nincs semmi baj.....
2020. márc. 1. 17:20
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj túl ezen. Max írd meg neki, hogy tudsz róla, ne játssza itt magát és felejtsen is el ezennel. Ennél korrektebben úgysem tudod ezt az egészet lezárni, de jobban nem kavarnám meg a helyedben a kakitengert, majd ha lebukik, akkor lapátolja a trágyát egyedül.
2020. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom kavargatni a dolgokat,és nem is akarok kitálalni senkinek,csak jól esne neki megírni,hogy tisztába vagyok a dolgokkal,úgyhogy jo lenne ha elgondolkozna a dolgokon és saját magán. De pont ezt nem tudom,hogy kellene megmondani neki,mert ha a nevet is említem,hogy ki az utánpótlás,akkor számonkérné az uj szeretőt,hogy kinek mondta el. Az új szerető meg egyből leszűrné,hogy velem is volt a csaj. Max letiltom mindenhonnan szó nélkül,és abból sejtheti,hogy valamin berágtam,és meg csak nem is hoztam fel senkit név szerint.
2020. márc. 1. 17:40
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Az hogy veled csalt az rendben, mással már húhadeszemét?

Ezt gondold át.. Hagyd.

2020. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Az sem volt rendben,hogy velem csalt. Nem éreztem magam jól ebben a kapcsolatban,többször szakítottunk emiatt. Csak az fáj,hogy ha én nem személyesen mondtam meg,hogy vége, akkor én voltam a szemét,de ha az ő részéről van vége akkor már annyit sem kell mondani,hogy bocs de ennyi volt. Máséban a szálkát,sajátjában a gerendát feledi.... de lehet igazatok van. Hagyom inkább és had örüljön magának. Bár még ezen a tiltáson gondolkozok,mert azt útálja ha le van tíltva. Had érezze,hogy haragszok rá. Ha tudja az okát tudja,ha nem nem. Erről mi a véleményetek?
2020. márc. 1. 19:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!