Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párkapcsolatban élő nők. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők. Ha feltűne egy átlagos kinézetű férfi, aki rendkívül gazdag lenne és lenne egy esélyetek hogy lelépjetek vele, megtennétek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%

#16: Mert a valóságban az emberek fele (férfiaknak és nőknek egyaránt) félrelép. A gyk-n viszont 10-ből általában 9.99 nem lépne félre soha. Az emberek egy része pedig unja az álszent kamu szövegeket.

Jó példa erre, hogy volt már olyan, aki rám írt gyk-n, elkezdtünk beszélgetni. Előadta, hogy sosem lépne félre és hasonlók. Pár nap után már a pasijáról panaszkodott és facéra akart átmenni. Oké, nekiálltunk ott beszélgetni. Aztán felhozta, hogy jó lenne, ha találkoznánk és lenne ez meg az...

2020. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

De... te tényleg nem érted, hogy mi az általánosítás, és mi az, amikor egy embercsoport koncentrálódik valahova? Hogy aki csal, az lehet most is a szeretőjénél van, aki meg nem, az otthon ül és fórumozik?


Mondjuk a fele csal, nem tudom, igaz-e, vegyük annak. Honnan tudod, hogy ugyanazok az emberek kicsiben itt vannak jelen?


Azt mondom, minden 10. ember meleg, ezt sem tudom, igaz-e, most a példa kedvéért legyen. Ez világszintet jelent. Mondhatom ezt egy gay pride-on is. Ott is igaz lesz, hogy minden 10. ember meleg, de továbbra is a világon, nem a pride-on. Nem azt jelenti, hogy ott 10-ból 9 ember titokban hetero.

2020. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

#22: Teljesen tisztában vagyok az általánosítás és az átlag fogalmával, de az oldal ilyen téren a vicc kategóriába csúszott át. Az is vicces, hogy azt mondod, hogy a megcsalók biztos épp megcsalásban vannak, ezért nem fórumoznak. A hűségesek meg fórumoznak... Ezt te sem gondolhatod komolyan.


És itt tényleg az gáz, hogy a válaszok alapján mindenki tökéletesnek, hibátlannak festi le magát, aztán sokszor pár hozzászólás után szidják egymást az emberek. A gyk. soha, sehol sem a színvonaláról volt híres, ezért irreális, hogy ez legyen az ország leghűségesebb közössége.

2020. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Orulj a gazdagsagodnak .. es tartsdmeg a penzedet ezzel csak vasarolni tudsz

megvenni valakit csak nehezen .. ez nem ajanlolevel .. Te meg attol lehetsz akarmilyen is mint ember !! Tovabbi jo mulatast

2020. márc. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem tökéletes, sem hibátlan. De sosem csaltam meg senkit és mivel már elmúltam negyven és el is váltam, nyugodtan mondhatom, hogy ha akkor nem csaltam, ezután sem fogok. Nekem ez nem fér bele az értékrendembe. Az, hogy szerinted (mert statisztikád az ugye nincs) az emberek fele csal, nem jelent semmit. Mert a fele meg nem. :-) Azonkívül itt is mindig leszólják a megcsalókat, egy-két ember kiír kérdést,azokat nemtől függetlenül szétszedik a fórumozók. El vagy te tájolva, szerintem sokkal több olyan van itt, aki nem csal.

Azon meg semmi meglepő nincs, hogy a kérdésre így reagáltak, mert még a megcsalók is azt szokták írni, hogy szerelmesek lesznek másba egy rossz kapcsolatban, nem azt, hogy leléptek egy gazdag pasival. Ami öngól egy dolgozó, értelmes nő részéről. Itt pedig szerintem abból van több, nem kitartott cicából.

2020. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Az is vicces, hogy azt mondod, hogy a megcsalók biztos épp megcsalásban vannak, ezért nem fórumoznak. A hűségesek meg fórumoznak... Ezt te sem gondolhatod komolyan."


Értelmezd: azt írtam ezzel, hogy nem tudod, kik vannak itt.


Miért hiszed azt, hogy ha valaki valami rosszat csinál, akkor meg akar téged győzni arról, hogy nem csinálja azt? Mert élőben, a környezeteddel simán adom, hogy ez így van. El tudom képzelni, hogy aki csal, az a való életben a környezetének letagadja. De itt? Szerinted komolyan van ember, aki csal, majd a gyakorin névtelen idegeneket akar meggyőzni, hogy nem csal? Ismeretlen százalékokat akar biztosítani a hűségéről?

2020. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!