Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gazdag lány-átlagos férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag lány-átlagos férfi kapcsolat működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

Főiskolán van egy lány akivel jóban vagyunk, nagyon jól kijövünk, utóbbi időben többször voltunk bulizni, vacsorázni, kezd kialakulni a kapcsolat.


"Probléma" viszont hogy a lány apja millárdos üzletember. Budán egy nagyon komoly villában élnek, AMG Mercedessel jár iskolába, Audemars Piguet órája van, rendszeresen utaznak Maldív szigetek, Bali, New York és ehhez hasonló helyekre.


Én sem vagyok koldus nyilván, ápolt vagyok, stílusosan öltözködöm. Viszont átlag körülmények között élek, és alkalmazottként nem fogok milliókat keresni, főleg kezdőként. Vállalkozást felfuttatni is kell idő, nem azonnal jönnek a milliók.


A kérdésem arra irányul hogy ez a kapcsolat a fent leírtak alapján működhet hosszútávon, vagy inkább engedjem el?


Tekintve hogy én jó eséllyel nem fogok tudni olyan életszínvonalat biztosítani neki amit Ő megszokott.



2020. febr. 8. 02:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Inkább szerintem engedd el! Az lenne a bölcs döntés.


Az ún. "osztálykülönbség"-beli feszültségek HATALMAS SZAKADÉKOKAT KÉPEZNEK bármilyen életterületen - az én visszamenőleges tapasztalataim szerint.


Ui: Őszintén drukkolok Neked, hogy sikerüljön egy MINDEN SZEMPONTBÓL HOZZÁD ILLŐ Hölgypartnerre találnod!

2020. febr. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem működhet. Családja nagyon fontos, mert megmérgezhetik a kapcsolatot, de ha normálisak nincs gond.
2020. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha egy lány megszokta, hogy apuci mindig mindent a pici popsija alá tol, akkor a párjától is ugyanezt fogja elvárni.
2020. febr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jah nincs gond.

Majd kíváncsi leszek hogyan sikerül áthidalni azt a problémát, hogy a lány egy évben 4* megy külföldre utazgatni és csak ott elszór 2 millió forintot.

Vagy ha menni kell bárhová és 50 ezer lesz a belépő, mert ők nem keverednek a pórnéppel.

2020. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Nekem van egy ilyen barátnőm (én is lány vagyok), akinek olyan gazdag az apja, hogyha két kézzel dobná ki az ablakon a pénzt, akkor is több bevétele lenne, de ők nagyon másképp gondolkoznak és élnek. Sok apróságból derül ki, nem kifejezetten az, hogy drága helyre mentek minden áron. Mi kedveljük egymást pl, de ő néha úgy kezel, mintha az örökbefogadott menhelyi macskája lennék, kicsit ilyen isten komplexusosos (nem direkt csinálja), hogy "nézd, milyen jó vagyok hozzád, felemeltelek magam mellé és megmutatom neked a világot". Mi régóta barátok vagyunk, túl tudunk ezen lendülni, de ha a párkapcsolatom ilyen leereszkedő lenne néha, szerintem nem bírnám ki. Márpedig kényszerűen azzá válik.
2020. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már tanácsolták ezt is azt is. Gondolom, hogy mindenki jóakaratból írta,amit írt.

Idős fejjel ezt tanácsolom: ha úgy veszed észre, hogy jól bejössz a lánynak, akkor találkozgassatok. Így ismeritek meg egymás nézetét a világ dolgairól, meg egymásról is kialakul a véleményetek. Ha a szülőknek is bemutat, az már nagyon jó jel a lány oldaláról, mert ez azt jelenti, hogy ragaszkodik hozzád és felvállal a tehetős szülei előtt is. Ha megnyered a szülőket is, akkor majd ők segítenek titeket abban, hogy Ti is jól éljetek.

Azzal, hogy közelítesz a lányhoz semmit sem veszítesz, legfeljebb tapasztalatot nyersz, de jobb esetben jólétet is...

Ehhez kívánok minden jót!

2020. febr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban a lány személyiségétől és preferenciáitól függ.

Másodsorban a csalàdja hozzáállásától.

Harmadsorban a te hozzáállásodtól.

Ha te nem becsülöd magad ők miért tegyék.

Ha ők nem becsülnek te mért maradnàl.

Szegények és gazdagok között is vannak jó emberek és szemetek.

2020. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gazdagként is lehet normális érték rendel és világnézettel rendelkező embernek lenni. Ha azt feltételezzük, hogy az általad emlitett hölgyemény ilyen, akkor az égvilágon semmi gond nincs.


Itt csak két esetben lehet nagy gond. Az egyik az, hogy ha a gazdagság megfertőzte a személyiségét, a másik pedig az, hogy ha a szüleivel történt ugyanez és a lányukat nagyon betudják folyásolni.


Szerintem ha elkezdesz vele többet lógni, akkor ez hamar ki fog derülni. Én kivánom, hogy ne ez a két eset jöjjön szembe veled és akkor én úgy gondolom, hogy egy hátsó szándék nélküli őszinte kapcsolatban vehetsz részt.

2020. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Esélytelen.

Barátság működhet, de tartós párkapcsolat életvitel szinten ... kb lehetetlen.

Ahogy már előttem is írták, óriási szakadék és nyilván a lany nem tervezi a megszokott eletszinvonalát egyedül finanszírozni. Neked sem lenne jó. Majd befizet az apukája egy utazásra, ahová ők mennek, neked meg nincs rá pézned? Te ezt kívánnád magadnak?

Nekem nőként sem működik, működött, átlagos életszinvonalon volt extrém gazdag pasim, de olyan világnézet különbségek volatak, ami ellehetetlenítette a kapcsolatot.

2020. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Működhet, de el kell szemléltesd vele a te életviteledet, azt, hogy te nem szeretnél úgy élni, és ha akar maldívra menni azt füzesse ő ,stb.
2020. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!