Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Legyek a szeretője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek a szeretője?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk. Lány vagyok. A sráccal egy buliban találkoztunk és már ott nagy volt a szikra. Én szingli vagyok, de neki van barátnője, akit szeret és vele tervezi a jövőjét. Azóta beszélünk, találkozgatunk. Megkérdezte, hogy nem lennék e a szeretője. Én igazából belemennék, mert nekem ebből bajom nem lehet, de sajnálom a barátnőjét és ezt mondtam is neki. Erre azt mondta az az ő dolga, ne foglalkozzak vele.

Mit tennétek a helyemben? Eddig nem hagytam, hogy bármi is legyen köztünk, de nagyon gondolkodom rajta



2020. márc. 4. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked belefér az értékrendedbe, hogy egy ilyen utolsó kapcarongy legyél egy vonzalom miatt, akkor egészségedre.
2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
az miért jó neked ha örök második vagy nála?
2020. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Átgondoltad rendesen, hogy ez mivel jár?

Valóban erre van szükséged, valóban ennyi elég neked, valóban ennyire tartod csak magad?


Én biztos nem mennék bele.

2020. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Viszket a puncus értjük, ha dugni akarsz csak akkor akár jó is lehet erre a srác de kb. azt se hidd el neki amit kérdez, mert egy gerinctelen alak. (szereti, meg vele tervezi a jövőjét de szeretőt akar tartani :D )

Illetve jól gondold át, hogy ha az arcodba robban az egész, mert kiderül akkor is úgy fogod érezni, hogy megérte?

2020. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nézzük csak... 🤔 Adott egy gerinctelen, szemét pasas, aki szívesen hasznàlná a tested, miközben előre leszögezi, hogy mással tervez, köztetek csak szex lesz.

Ha úgy érzed, hogy ennyit érsz, hogy valaki a farkát belèd törli, akkor hajrá, ne hagyd ki!

Védekezz gumival, mielőtt kiderül, hogy mit veszíthetsz. Ismerősöm 22 évesen kipakolták, mert hpv-t kapott, és méhnyakràkot okozott.

2020. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én is kapcsolatot keresek, szóval ez csak így arra lenne jó, hogy kielégitsük egymás kielégítetlen vágyait.

Ha közbe megtalálnám a "nagy Ő"-t akkor véget vetnék ennek

2020. márc. 4. 17:43
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Egy igazi alja emberi hulladék vagy. Ha lenne benned bármi tartás, akkor a szinglik közül választanál magadnak szexpajtit, meg se fordulna a fejedben asszisztálni ennek a szemétládának a megcsaláshoz. Remélem egyszer te leszel abban a helyzetben, amiben most a srác barátnője, akkor, amikor életedben a legszerelmesebb leszel.
2020. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Milyen egyetem lehet az, ahová ilyen képességekkel is lehet járni???


Majd akkor leszel kielégítve, ha neki éppen jut rá kedve v. ideje!


Hogy lehet úgy a nagy őt keresni, hogy közben kamatyolgatsz egy párkapcsolatban lévővel???

2020. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%
Ez babám a te tükröd! Neked kell benne magad nézegetni!
2020. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyél ha akarsz,ne mi döntsük már el.
2020. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!