Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy hazas ferfival kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy hazas ferfival kapcsolatom. Felesege a vilag legonteltebb noje, megallas nelkul posztolja tokeleted anya, haziasszony, tornazik enekel sut foz. Blabla. Bunkosag lenne ajandekba elkuldeni neki a ferje meztelen kepeit?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy a szeretője vagy, még a felesége az, akihez hazamegy, ő az első, őt választja - teljesen mindegy, hogy egyébként a feleség milyen. Egyébként attól lenne öntelt, hogy jó háziasszony, tornázik, odafigyel magára, és a családjára? Hmm...

Ha már belementél egy szeretői viszonyba, akkor igen, bunkóság lenne, hiszen feltételezem, már a legelején tudtad, hogy a pasi nős.

2020. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A feleség maximum a világ második legönteltebb nője, szigorúan utánad. Ebben az egy dologban legalább tényleg jobb vagy nála.
2020. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Lehet neked is tornáznod kéne, meg sütni-főzni néha és akkor találnál egyedülálló pasit is, nemcsak másnak a férjét. ;)
2020. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak szánalmas...
2020. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%

Ne küldd el,de csak azért mert neked attol nem lesz jobb!


Sokan támadnak itt téged de azért ha tényleg olyan minta asszony akkor a férje nem akarna mással lenni.


Saját rokonsagomban is tudok olyat aki hude rendes asszony süt főz minden ragyog ,csak épp 37 éves fiatal nő létére teljesen Frigid .

2020. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem lenne az, mert így legalább megtudná, hogy milyen ember is a férje.
2020. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

A #8-as válaszolóval értek egyet. Én is feleség vagyok, ráadásul olyan, akit megcsaltak. Én ugyan nem posztolok magamról semmit a közösségi oldalakon, de sütök, főzök, hobbi szinten triatlonozom, nincs rajtam egy deka zsír sem (a férjem nem szereti molett hölgyeket, ezért nagyon odafigyelek magamra) nem vagyok frigid, sőt... a férjem volt a mindenem. Addig a pillanatig, amíg ki nem derült, hogy mikor, kivel volt viszonya. Köszönettel tartozom annak, aki felnyitotta a szemem. A férjem be is vallott mindent.

Íme a másik oldal :D

Gerinctelen vagy ugyan, de a szeretőd egy sokkal nagyobb hulladék. Gondolom a tökéletes felesége neki akar tökéletes lenni. Én biztatlak, hogy avasd be az asszonyt. Nem a bosszú miatt, hanem azért, hogy felnyíljon a szeme és ha ez neki így nem felel meg, akkor zavarja el a férjét a fenébe. Az ilyen pasik otthon el szokták játszani a csodálatos mintaapát, a szerető férjet és úgy tudnak tenni, mint akik végtelenül boldogok a családjukkal.

Az én férjem például nem győzte hangoztatni, hogy én vagyok élete szerelme és ő a legszerencsésebb ember a Földön, hiszen a leggyönyörűbb, legodaadóbb nő a felesége. Hányinger.

Mondd csak el, de közben szegyelld magad és ne a bosszú vezereljen, hanem a jószándék. Peace

2020. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

Egy undormány hányadék vagy, aki nem szeret igazán senkit, azt a férfit se, akit birtokolni és tönkretenni akarsz mindenáron.


egy szerető

N

2020. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
84%
Hiába töröltetted a válaszom, attól még egy szánalmas r... vagy.
2020. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!