Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért álmodok éjszakánként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok éjszakánként még mindig olyanról, akit két éve nem láttam?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy több mint 3 éves jól működō kapcsolatban vagyok, vannak néha konfliktusok, de mindig megbeszéljük és megoldjuk őket. Szeretjük egymást.

Viszont még gimiben volt egy fiú, akivel nem történt soha semmi, de a rezgés mindig megvolt köztünk. Voltak "olyan" pillanataink, amikor biztos voltam abban, hogy ebből márpedig lesz valami. De nem így történt. Ballagás óta, vagyis 2 éve nem láttam. Nyilván facebookon, instagrammon látok róla néha képeket de az nem ugyanaz.

Lassan megőrjít az, hogy még mindig álmodok vele/róla. Az összesben összejövünk, vagy van valamilyen szexuális töltete a dolognak. Sőt, nem egyszer volt olyan, hogy a páromat konkrétan dobtam, és futottam hozzá. Én nem értem, mi lehet a baj.

Nappal kevesebbet jut eszembe, van hogy hetekig nem is gondolok rá, viszont ha álmomban elő jön, újra és újra ott motoszkál a fejemben napokig.

Már 2 éve egyetemre járok, de az oda járó fiúkról egyszer nem álmodtam, pedig őket napi szinten látom (hozzáteszem, hogy tudalatt sem vonzódok egyikükhöz sem).

Szerintetek, hogy legyek egyszer és mindenkorra túl rajta?



2020. márc. 8. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elérhetetlen mindig vonzóbb. Egy illúziót kergetsz.
2020. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 3 éves "jól működō" kapcsolatban vagy, és 2 éve voltak azok a pillanatok, amikor azt hitted, lesz valami a másik sráccal. Akkor már több mint egy évig kapcsolatban voltál barátoddal, amikor a másikkal flörtöltél?
2020. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!