Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudtok olyanról, hogy megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyanról, hogy megcsalásból végül házasság lett?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 07:54
 1/10 Gyépésmérnök ***** válasza:
Tudok, igen.
2019. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tudok. 2 év múlva meg elváltak.
2019. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudok. 3 hónap után elvette a pasi a szeretőjét. Aztán 8 hónappal később a nő visszament az exéhez, akit vele csalt.

De legalább 2 évig fizették a lagzira felvett hitelt...

2019. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LazyJones ***** válasza:
90%
Ja, szüleim. 16 éve elváltak, és azóta hozzáment/elvette ki-ki a szeretőjét. Mindketten együtt vannak azóta is és boldogok.
2019. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, feleségemmel 26 éve vagyunk együtt. Ebből az első fél év az előző feleségemmel töltött házasságom alatt volt. Azóta is szeretem őt, három gyerekünk született.

Ezt nem szokták manapság felvállalni, de így van.

53F

2019. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen, apám 15 éve elvette a szeretőjét, akivel 4 évig csalta anyámat.
2019. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Én és a parom

Igaz házasság nem lett, de 26evesen szakítottam a gyerekem apjával és osszejotten az akkor 3 éve szeretőmmel... Azóta is együtt vagyunk 14eve

2019. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 rmonika001 válasza:
100%
Igen nem ritka. Legjobb barátnőm szerető volt 3 évig. Pasi vált, elvette. Pasinál 5 éves gyerek. Most barátnőmmel lett egy gyerekük, és barátnőm válni fog mert most őt csalják. A történelem ismétli önmagát.. szerintem aki az egyiket csalja csalja a másikat is. Ez általában ilyen
2019. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 6-os válaszoló vagyok, és csatlakoznék a 8-hoz, miszerint a történelem ismétli önmagát, aki az egyiket csalja, az a másikat is. Apám a feleséggé avanzsált szeretőjét is megcsalta elég hamar.Míg anyám ezért annak idejen kivágta, mint macskát, majd miután apám elhazudta a jövedelmét és semmi gyerektartást nem fizetett a kiskorú tesóm után, anyám újrakezdett mindent, nagy nehézségek árán felnevelte az öcsémet egyedül és időközben talált párt, akivel nagyon jól megvannak és sokkal jobban összeillenek, mint apámmal. Az a komikus, hogy ezzel szemben apám jelenlegi felesége, az ex-szerető úgy reagált a helyzetre, amikor a másik oldalra került és őt is megcsalták, hogy keményen odalépett az öregnek, szó szerint egy lépést nem tehet egyedül, mindenhova vele megy, néha munkába is (apám munkája sok utazással jár, a nő meg heti két napot teng-leng valahol), minden telefonját ellenőrzi (a cégeset és a magánt is, ha velem próbál beszélni, még azt is kontrollálja), mindeközben az összes fizetését le kell adnia, a nője hozza meg a pénzügyi döntéseket, aminek az lett az eredménye, hogy anyám egy vasat nem kapott a közös gyerek után, ellenben a nő gyerekeit szépen kitaníttatta, felnevelte apám, a nagyobbiknak már van háza, a kisebbiknek fizeti az egyetemmel járó költségeket, aki náluk lakik a pasijával együtt és minden szart megvesz neki, amit kitalál. Közben a felesége azt is ellenőrzi, mit néz a TV-ben, mit olvas vagy mit csinál a neten. Nem járhat edzeni, mint régen és egyáltalán sehova, még a saját (lány)testvéréhez sem, hozzám meg egyáltalán nem. Döbbenetes az igaz, de szerintem komikus is, hogy apám, a nagy kan, aki fennen hangoztatta mindig, hogy soha nem lesz papucs és agyba-főbe csalta minden nőjét, hogy becsicskult. Ez a visszanyalt a fagyi tipikus esete. Ajánlom a figyelmébe minden szeretőnek, mert egyáltalán nem egyedi eset.
2019. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LazyJones ***** válasza:
#8, #9 Tény, hogy sokszor van példa arra, hogy a történelem ismétli önmagát, de azért vannak ellenpéldák is. Ahogy írtam, szüleim a szeretőikkel házasodtak össze, és ők mindketten kivételek. 16 éve vannak együtt publikusan, és előtte is voltak évek, amikor szeretőként voltak együtt a mostani kapcsolataikban, de azóta mindkettő boldogabb, mint házasként voltak, és jobb kapcsolatuk van, mint együtt volt. Szóval van példa arra is, amikor a megcsalás nem arról szól, hogy valaki nem bír magával, hanem arról, hogy egyszerűen a rossz emberrel házasodott össze, de annyira nem voltak tudatosak, hogy ezt korrekten felismerjék és lerendezzék egymás között.
2019. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!