Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy barátnős pasi. Meg akarom szerezni, el akarom hódítani. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem lenne lelkiismeretfurdalásom, mivel sztem rohadtul nem a szeretőnek kell szarul éreznie magát, ha hűtlenség van, meg elhódítás, hanem annak, aki kapcsolatban van, és hűtlen!

Én pl. a páromra lennék dühös, a szeretőt max utálnám.

Én már most ki nem állhatom a barátnőt, érthető okból, szóval alig várom, hogy repüljön és fájjon neki. Colos csaj állig érő göndör-hullámos hajjal.


2020. márc. 10. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcsi feloldozást vársz?
2020. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megbíznál valaha egy olyan férfiban akit csak úgy el lehet szedni a párjától?
2020. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Én sosem bíznék meg olyanban, akit el lehet csábítani.


2. Ha szereti a párját és hűséges (a kettő együtt jár), akkor marhára nem fogja érdekelni az, hogy az az egyetlen érdemed, hogy bárkinek szétteszed a lábad. Sőt! Nálam ez visszataszító lenne.


3. Az, hogy szerinted jobb vagy a nőjénél az a te véleményed. Ha neki ő jön be, akkor annak oka van és ha a fejed tetejére állsz, akkor sem fogod érdekelni.


4. Nem hiszem hogy bármivel is jobb lennél nála, ugyanaz a lyuk van a lábad között. Igazából annyival még hátrányban is vagy, hogy a személyiségedet sem lehet nagyon szeretni...

2020. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kérdező nem nő. :-)
2020. márc. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ugyanez, pasi verzióban. :D
2020. márc. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Csak provokatív kamu a kérdés, aminek célja a nőket rossz színben feltüntetni. :-)
2020. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá ... aztán remélem tőled is elhódítja majd egy másik nő, aki alig várja, hogy repülj és fájjon neked. Csak gratulálni tudok.
2020. márc. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettőn áll a vásár. Bizony a szeretőnek is rosszul kell éreznie magát, hiszen ő helyezte a bombát a rogyadozó épület alá. Sok épület rogyadozik, de nem dől össze, kitart sokáig. Ha viszont bombát helyezünk alá, akkor biztosan összedől. A szavaidból az derül ki, hogy a lelkiismeret szóval köszönőviszonyban sem vagy. Gonosz nőnek tűnsz.
2020. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy gátlástalan vagy és remélem, veled majd ugyanezt teszi egy másik nő, aki ugyanannyira nincs tekintettel másokra, mint te.
2020. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ot elhagyja miattad..teged is EL FOG Hagyni!! Mas miatt. Nem biznek meg olyan pasiban.

Amugy: ha a csajt szereti tehetsz te akarmit max elveszited a meltosagodat. Es a lehetoseget hogy azt talald meg aki megbecsul. A nok altalaban pasi miatt utaljak egymast ezert ketszinu dog a nok jo resze. Mondom ezt nokent.. Sok ketszinu aljas norol hallottam, aki hasonloan elhoditotta Pistat a Katatol pl, az nehany evre ra szinten repult mert jott egy ujabb olyan aki el akarta hoditani. Akit lehet vinni azert nem kar.

2020. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!