Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha megbámul egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha megbámul egy pasi titeket utcán, tömegközlekedésen stb és tetszik nektek is akkor jelzitek felé valahogy?

Figyelt kérdés

Vagy akkor is illő számotokra az "észre sem vettem, majd ha akar valamit leszóllít" izét játszani?


Csak nők válaszát várom, frusztrált kanokét nem :D


2020. febr. 24. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mosolyogni szoktam és keresni a szemkontaktust, ha tetszik. Nem is tudok nem mosolyogni, ha tetszik valaki egy ilyen helyzetben.
2020. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Van, amikor visszamosolyog a lány. Bocs, "frusztrált" "kan" voltam. Nem tudom, miért kellene frusztráltnak lenni ahhoz, hogy ilyen kérdésre "kanként" válaszolni tudjak, de biztos magadból indulsz ki.
2020. febr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ milyem pasi bàmul meg!

Az építkezésről kifütyülgető munkásoknak nem örülök!

Ha tetszik vagy szimpatikus, akkor simogatja az önbizalmamat. De az ilyen alja, igényteleneknek kerüljenek.

2020. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha szimpatikus és tetszik akkor biztos jelezném neki azzal hogy mosolyognék, a szemébe néznék hosszasan.
2020. febr. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé bizalmatlan vagyok, ezért ha szimpatikus se biztos,hogy visszamosolyognék, inkább elkapnám a tekintetem. Simán lehet így ismerkedni,aki kellően bátor és esélyt ad ennek.

Egyébként meg a tömegközlekedésen mindenki bámul, ezt már megfigyeltem.Mert mi mást tudsz tenni mint tekintgetni jobbra-balra :)

2020. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, volt is már randi így. :)

30N

2020. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak a rámenős ribik jelzik, hidd el! Ha neked jó egy ilyen egy röpke kalandra, akkor mindent bele! Ha meg értelmes nőt akarsz, akkor legyél határozottabb!

Szóval nem, nem kezdünk heves szemrebegtetésbe meg telivigyorba, épp ellenkezőleg, inkább zavartan elkapjuk a tekintetünk. De ha értelmes ember módjára SZAVAKKAL jelzed, hogy mit is akarsz, vagy épp randira hívod, vagy bármi őszinte pár mondatot kinyögsz, hogy bizony örülnél, ha újra látnád, akkor elég valószínű, hogy pozitív lesz a fogadtatás, ha viszonttetszel! ;)

2020. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!