Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi tervez valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tervez valakivel, akivel közös jövőt szeretne akkor mégis miért nem marad hű, miért csalja meg?

Figyelt kérdés
Ha valakit szeretsz akkor képtelen lennél megcsalni, akár egy éjszakás kalanddal is. Illetve én magamon us tapasztaltam hogy még a gyomrom is felfordulna ha arra gondolnák hogy megcsalom a páromat. Akkor ez miért nem egyértelmű a férfiaknak? Egyszerűen nem tudom megérteni, akármennyire is gondolkozok rajta.

#megcsalás #egyéjszakás kanaldok
2020. márc. 23. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a gerincet! Sok házasságban nincs szex. Ez meg elég motiváló ahhoz, hogy a másik fél lépjen így vagy úgy. Elmondom azt is, hogy ilyenkor még ott van a bosszú édes íze is. A férfiak túlnyomó része meg a lapos, unalmas, vagy a nemlétező szex miatt lép félre. Sőt, sok férfi nem azzal a nővel van együtt, akivel szeretne, ergo benne van egy kapcsolatban igazi tartalom nélkül. Pl. sokáig volt egyedül, vagy csak kihasználja az adott nőt. Ennyi a magyarázat, ha egy nő meg azt hiszi hogy ő jelenti a férfinak az "igazit", nos ebben az esetben téved. Egyébként a férfi benne marad egy ilyen kapcsolatban is, mert otthon ő a császár, megkap mindent.


Nekem ezért volt mindig is szempont az, hogy egy nőnek legyen tartása, és sose legyen alárendelt! Az ilyen nők valók az igazi férfiaknak.

2020. márc. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Ha valakit szeretsz akkor képtelen lennél megcsalni, akár egy éjszakás kalanddal is."


A legtöbb embernél(a nemek arányát nem tudom,ebbe most nem mennék bele) a szerelem hazugság ilyen értelemben.A szerelemben gyakran csak önző érdekek vannak,cukormázzal leöntve.És igen,jól írta az előző,ha nincs szex,vagy nem jó,akkor már megtörténhet a megcsalás,de simán lehet,hogy még ez sem kell hozzá.Ha vannak lehetőségei,elkezd ágaskodni a kukija,és ott nagy eséllyel a hormonok fognak győzni...

2020. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!