Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnője van, mégis megállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnője van, mégis megállás nélkül próbálkozik 6 hónapja. Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Egyidősek (30-30 évesek) vagyunk, munkatársak. Az elején még nem tudtam, hogy kapcsolatban van, így belementem az ártatlan flörtölgetésekbe. Ezután jött a hidegzuhany: kiderült, hogy kapcsolatban él.


Nem ismerem a párkapcsolata részleteit, annyit tudok, hogy 8 éve vannak együtt, így ennek tudatában már nem is tekintettem rá "prédaként", de nem hagyott fel a próbálkozással sem.


Mikor rákérdeztem az okokra, annyit mondott, hogy boldogtalan a hétköznapjaiban, én pedig színesebbé teszem a napjait.


Próbálkozna ennyi ideig, ha csak szexet akar tőlem?

30/N



2017. aug. 12. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és a kijelentése is erre utal, szóval ne legyél idióta.
2017. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy próbálkozna.. minél elérhetetlenebb vagy annál jobban ki akar használni.
2017. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy csak dugni akar.


Beadja neked az elhanyagolt, szomorú férfit, te meg remélem, hogy nem fogod ezt benyelni neki!

2017. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

"Barátnője van, mégis megállás nélkül próbálkozik 6 hónapja. Miért csinálja?" Mondjuk mert gerinctelen?


Tudod, flörtölni valakivel kevesebb energia, mint odaállni asszonypajtás elé, és belemondani az orcájába, h boldogtalan. Pláne kevesebb energia, mint változtatni az életén.


Ha alacsony elérhetőségű/kis költségű préda akarsz lenni számára, itt az alkalom.


Nos, élsz a lehetőséggel?

2017. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek a férfi nem szégyenei. Nem meri az asszonnyal közölni, hogy gondjai vannak, ez aztán az alfahím! 22F
2017. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak kufircolni akar a nője háta mögött. Ne add magad!
2017. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerinted? unatkozik szóval valamivel el kell foglalnia magát :D mondjuk én rühellem ha valaki flörtöl ha kapcsolatban van, csak az emberek nagy része olyan nyomorult hogy nem mer kilépni a kapcsolatából és úgy csapni másnak a szelet
2017. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kitartó .De ne legyêl naív .Az is lehet hogy unja az asszonyt és kell neki nêmi vàltozatossàg .
2017. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!