Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan hogy egy férfi terhesen megcsalja a párját de mégis szereti?

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
9%
van
2018. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
10%
Van
2018. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben irreleváns, hogy a párja terhes (mondjuk nem, mert így még nagyobb szemétség), mert ha szeretsz valakit, azt alapesetben nem csalod meg. De lehet én vagyok csak túl maradi...
2018. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Én megnézném azt a terhes férfit, aki megcsalja a párját 😀😀😀

Amúgy van, tudok ilyenről.

2018. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, én is csináltam ilyet, de azért felvilágosítottam a nőt, nem terhes vagyok, csak pocakom van.
2018. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Előző:😀😀 Végre valakinek van humora...
2018. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
ma 13:43 Itt azt nem értékelik, vagy is igen, de csak privátban.
2018. márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Az orvostudomány jelenlegi állása szerint egyetlen férfi sem csalja meg terhesen a párját. Legfeljebb a terhes párját.
2018. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze mert a szex es a szerelem tokeletesen elvalaszthatk egymastol, ha valaki megcsalja a parjat terhes vagy sem az nem jelenti automatikusan hanem szereti, hanem az h a vagya erosebb mint az onkontrollja:-)))
2018. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 KulGery ***** válasza:
0%

Normál esetben nincs olyan, hogy egy férfi megcsalja a feleségét. Sőt olyan sincs, hogy házasság előtt házas életet élnek, azaz terhessé válhatna... De a mai kultúra már nem a régi. Ma már csak akkor házasodnak össze ha jók az ágyban. Illetve sok esetben akkor sem. És ugye egy nagyhasú nő akinek esetleg rúg is a hasa, nem olyan jó az ágyban, tehát a napi betevőt mással éli ki a hoppon maradt férfi. Ja hogy nő is hoppon maradt az kit érdekel.

Szóval a mai nem idilli világban ez nagyon is létezik.

2018. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!