Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiábrándultam teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam teljesen a szeretőmből, mert megtudtam mi a neve a feleségének?

Figyelt kérdés
Eddig is tudtam,nem foglalkoztam vele,de ma belém hasított a tudat,hogy honnan is jött ez a név.Kb. mint a Dzsesszika ,meg sorstársai.Ezen teljesen kibuktam.Főleg úgy,hogy mindvégig egy bizonyos politikai irányvonalat képviseltünk.Ez nem vicc,ez valahol árulás a szememben,teljesen ki vagyok akadva.
2018. szept. 6. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívtál ?
2018. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Leckéztesd meg, amiért hazudott neked!
2018. szept. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azért ábrándulnék ki belőle, mert ide-oda dugja a farkát, na meg átveri a feleségét.Ez undorítóbb jóval mint az, hogy az asszonyt hogy hívják.
2018. szept. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy híjják, Kolompár Vérésbecsület?
2018. szept. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hozza megy haza minden éjjel, neki ő a család nem te.

Akárhogy hívják, akár cigány, akár nem.

Hahaha

2018. szept. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 peca1000 ***** válasza:
41%

Hát ha eddig nem zavart, hogy pl: Rézműves Huanitának hívják, akkor most mi a probléma?


Mikor tudtad meg a nevét, és mikor esett le?


Az esetedből okulva ha én lennék szerető valaha, azért megkérném előtte a társamat, hogy mutasson egy képet a párjáról.

2018. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Azért a név nem mindig árulkodó, nekem is a lánykori nevem klasszikus cigány név (kb mint a Kolompár, Hegedűs, tehát ez a nagyon asszociatív fajta), de egy csepp cigány vér sincs bennem. Aki utálni akar, az persze ez alapján utálhat, ha nem ismer és nem látott még, de én jobban örülök neki azért ha valaki olyasmi miatt utál, ami történetesen igaz is.


Viszont ha neked ez kell, hogy kiábrándulj a szeretődtől, akkor egészségedre. Hosszú távon te jársz jobban úgyis, ha nem egy nős férfival kavarsz.

2018. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Utolso,a csaladnevem nekem is ciganyos,nem is szeretem,ezert is vagyok 31 eve x.y.ne,nem x.ne y.z.....

Meg tudom erteni.En se vagyok az.Bar engem emiatt lanykoromban se erte bantas,megis...


Viszont itt a keresztnevrol irt ,nem?

Nem mindegy egy szeretonek,mi a feleseg keresztneve??


Vagy megse?Leh.h. en ertettem felre.Ha arra celoz,h rajott a szeretoje felesege c.o meg mondjuk J.os....az igen,fura lehet,de miert ne?


Itt az a gond,hogy nem o a feleseg....nem annak a neve ,ill a szarmazasa...

2018. szept. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy erdekes,mert en azert mar regen lecsekkoltam volna,ki a felesege...

Gondolom,fent van kozossegi oldalon siman ra lehet keresni.

Vagy mas modon...

Felreertes ne essek,nem voltam szereto,sot.

A masik oldalon alltam.De mikor megtudtam,megcsalnak,kivancsi voltam,kivel...hat leesett az allam,mert nem egy bombazo volt...

2018. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 LazyJones ***** válasza:
57%
Már azt hittem, ő is Martha....
2018. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!