Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Ti kitálaltatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Ti kitálaltatok a feleségének?

Figyelt kérdés
Leginkább azoknak a válaszára lennék kíváncsi, akik valamilyen oknál fogva kitálaltak a pasi feleségének. Én épp ebben a helyzetben vagyok, nem tudom hogy megérné-e. Kiváncsi vagyok a ti sztoritokra

2018. dec. 18. 14:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Gondoltam már rá, de nem tettem meg, óriásit csalódtam, a végére kiderült, hogy egy pénzéhes gerinctelen féreg...


Tudod a szokásos....


"Egy kedves sziával kezdődött és egy rák egye ki a gyomrodat-al végződött"

2018. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Úgysem hitt volna nekem az asszonykája,másik együtt maradtak volna úgyis...
2018. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha másért nem, azért a kis minimális erkölcsért és korrektségért tedd meg, ami még esetleg a szíven mélyén egy kis lyukban maradt, hogy a másik nő ne vesztegesse az életét el egy ilyen férfire.
2018. dec. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Állítólag már megtudta a nő, hogy én vagyok a férje szeretője egy ideje. De mindent tagad a pasi, mintha engem nem is ismerne. Egyébként a kitálalásommal nem az lenne a célom, hogy majd utána velem legyen. Tiszta vizet szeretnék önteni a pohárba...
2018. dec. 18. 14:59
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

Szóval...édes a bosszú :)

Néha én is megtenném....de ahogy írták....van olyan ahol bármit mondhatsz akkor is együtt maradnak...


És a világ továbbra is azt látja, hogy ők a tökéletes pár szerepében mutatkoznak....

2018. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
21%

Csak majd nehogy téged is egy hordóból szedjenek elő 30 év múlva...

[link]

2018. dec. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Attol fugg .Van olyan feleseg aki abszolut nem foglalkozik ezzel.Sot ,meg jobban kapar a ferjeert ugy csinal mintha gyozne a szereto folktt,holott o van at b@ szva
2018. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
Milyen tiszta vizet? A víz tiszta: a helyzet az, hogy te csak dugni kellettél, de a pasinak nem kellesz, nem vállalna fel. Mivel szerető vagy, ez eddig is világos volt. És mi érné meg neked abban, hogy kitálalsz? A bosszú? Attól még te leszel a riherongy.
2018. dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%
Meg ha a pasi nem akar melletted donteni,tok mindegy.Nalunk engem valasztott nem kellett nekem a felesegenek semmit talaljak.
2018. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Tudnod kellett volna mibe mész bele kérdező. Utólag rinyálni nem igazán etikus. Nem kellett volna bedőlni az ezer éves lejárt lemezű szavaknak.Már eleve az megkérdőjelezi a szellemi kapacitásodat, önbecsülésedet, hogy széttetted egy olyan lénynek, aki szemrebbenés nélkül átver egy embert. Nem utólag kéne kapálózni.
2018. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!