Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Néhány éve összemelegedtem egy pasival, komoly dolog azonban nem lehetett belőle egyéb okok miatt. (Folytatás lent. )

Figyelt kérdés
Néhány hónap elteltével lett egy kapcsolata (ami azóta is tart, szerelmes) viszont csak nem tudunk egymástól teljesen elszakadni. Időnként felvesszük a kontaktot, de mindig ugyanaz a kommunikáció vége, hogy egymásról fantáziálunk. A szexuális vágy elmúlik valaha, vagy így maradunk? Úgy érzem sosem lesz vége. Más is járt már így?

#szex #nemi vágy #párkapcsolat #neverendig story
2020. márc. 26. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Te elhiszed, hogy szereti a csajt ? Elhiszed, hogy őt érdekli a ,,nagy kémiád" amit érzel iránta ? LOL !!!!
2020. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érdekel hogy szerelmes-e a barátnőjébe, az az ő dolguk. Engem az érdekelt volna, hogy volt-e valaki úgy, ahogy én pillanatnyilag. Tapasztalatok érdekeltek volna hasonló szituációkból. Szerintem nem írtam ki akkora baromságot, hogy hangosan felröhögjön ezen bárki is. Szerelmes nem vagyok, még mielőtt valaki ezt is rámsüti.
2020. márc. 27. 11:19
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Függővé váltam a szeretőmtől. Mikor összejöttünk kölcsönös nagy szerelem volt. Azt hittem majd lecseng. Hiszen butaság nőként szeretői státuszban benn ragadni.

Benne vagyok sok év után is. Többször szakítottam de mindig megkeresett. Én is tudom, hogy ez egy méltatlan helyzet, de mégsem megy a végleges befejezés.

2020. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

Én írtam , hogy b terv vagy.

Rögtön írtad , hogy te aztán nem. Pedig amúgy de. Gondoltam , hogy ezt fogod írni , én meg nem akartam kisregénybe kifejteni akkor épp , hogy miért gondolom ezt.


Nekem is volt egy pasi , akivel osszemelegedtem anno , aztán sok minden történt , lett egy barátnője. Ahhoz képest folyamatosan keresett.

Ő vonzódik hozzám , stb.

Nagyon jó vagyok , mikor nincs más.

Talonba a tartott , ennyi. Plusz vannak akik szeretnék flortolgetni is , attól , hogy van barátnő.

Lelkizett is sokat.

Mint egy jó barát. Plusz volt kémia is.


Ha nem lenne a te "pasidnak " csaja , ne félj , felvetne a szemelyes találkozást is , és nem azért , hogy egy jót csevegjen.

Illetve nem csak azért. :)

2020. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez pedig pont addig lesz így , ameddig hagyod.

Hozzáteszem , köztünk lassan 8 éve nem múlik a kémia . Nyolc év sok idő , történt sok minden. Nem is untatlak vele , a lényeg , hogy van ilyen. A miénk is azért nem múlik , mert hagyom , hogy megmaradjon.

2020. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
(nem vagyok a szeretője , és szinglik vagyunk , mielőtt valaki jól beszól :D )
2020. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kifejtős hozzászólásokat, sokat segítettetek megy a zöld kéz! Sajnos igazatok van, ez nem barátság csak én gondoltam annak. Túl hasonló a sztori.
2020. márc. 27. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!