Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek az korrekt dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az korrekt dolog, hogy akár több év komoly kapcsolat után is az egyik fél a másikat darabokra törve, egyik napról a másikra szakíthat, és semmi felelősséget nem kell vállalnia?

Figyelt kérdés
Főleg (de nem kizárólag) nőkre jellemző, és nem tehet a férfi még akkor sem, amikor nyilvánvalóan teletömték a fejét, vagy teljesen bekattant. Pedig évek óta ő volt a társa.
2019. aug. 19. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogod fel a dolgokat.

Jó 18 év házasság után elém állt a párom, neki elege van mindenből, ő megy albérletbe. Annyira meglepődtem, hogy azonnal előkaptam a bőröndöket és már pakoltam is bele a ruháit.Két hét albérlet és jött vissza, ő nem így gondolta.

2019. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Milyen felelősséget kellene? Évtizedes házasságok is véget érnek.
2019. aug. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen korrekt dolog szakítani, ha az ember nem boldog egy kapcsolatban és nem szereti a másikat és egyáltalán nem korrekt dolog arra kötelezni bárkit, hogy szánalomból beleragadjon egy kapcsolatba. A másik meg inkább szedje össze magát, mert ha egy szakítástól darabokra esik, akkor mi lesz vele ha egyszer egy tényleg komoly trauma éri?
2019. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

És?

Mintha azt mondanád, hogy a-a! Nem szabad szakítani ha a másik nem akar....


Még is miért kéne felelősség? Hazudjon továbbra is?


ÉN azokat tartom többre akik képesek egy jobb kapcsolatból kilépni és nyomni egy restartot.

Nem pedig benne lenni egy kapcsolatban amiben boldogtalanok, csupán mert kényelmes, meg sok munkával jár ha vége.

2019. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megteheti.

Házasságban is el lehet vállni, ha meg az sem volt, akkor még egyszerűbb.

Tudod, senkit nem lehet arra kötelezni, hogy olyannal legyen, akivel nem akar.

Jelek meg MINDIG vannak, csak esetleg homokba dugják egyesek a fejüket.

2019. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatból rosszabb maradni szerintem.
2019. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Több év komoly kapcsolat mit jelentett nálatok? Házasság? Bejegyzett élettársi kapcs? Vagy összejártatok dugni?
2019. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted mi a normális? Egy-kéthetes lagzit tartani, folyamatosan adagolni, vagy mi?


Mellesleg ez a legtöbb embernél kialakul idővel, hogy lelépne, csak nem mindenki látja a jeleket.

2019. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

De ez egy beteg bolygó, teli pszichopatákkal.

2019. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!