Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Komoly megcsalásnak számít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly megcsalásnak számít ha részegen történt a dolog? 19N

Figyelt kérdés

Egy kolis bulin nagyon sok vodkát ittam, aminek az lett az eredménye, hogy miután több fiúval is táncoltam, az egyikükkel többször is csókolóztunk. Sokat fogdosott, de nem feküdtünk le egymással, tehát gyakorlatilag csak a csókig jutottunk. Józanul persze nem csinálnék ilyet és általában nem is iszom olyan sokat, de ez éppen egy nagyon rossz nap volt és emiatt kicsit többet ittam a kelleténél. Tudom, hogy nem jó amit csináltam, de azt nem tudom hogy elmondjam-e a barátomnak vagy ha megtenném, az milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. Nem szeretnék szakítani vele egy ilyen buta kis botlás miatt.


Röviden a kérdés az lenne, hogy szerintetek (fiúk) ez túl komoly megcsalásnak számít vagy egyszer elnézhető?



2017. febr. 9. 19:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%

1. a pia nem kifogás

2. ha tudod, hogy nem bírod a piát, akkor minek vedelsz annyit?

3. tanulj mértéket

4. igen megcsalásnak számít!!!

5. megérdemli a pasid, hogy tudjon róla, legalább szakít veled, és tanulsz a hibádból remélhetőleg!

2017. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Van komolytalan megcsalás is? Én szakítanék. Aki tudja magáról, hogy alkohol hatására hajlamos belemenni egy ilyenekbe, az ne igyon annyit, ha kapcsolatban van. 19 évesen pedig már ezt lehet tudni.
2017. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kértem, leírtam, hogy tudom, hogy nem szép ami történt...
2017. febr. 9. 20:00
 4/38 Krukutyán Levente ***** válasza:
21%

Hát nem a legjobb Valentin napi ajándék az fix.

Majd itt meg kapod, hogy nem indok a pia, meg szakíts meg stb fasság, de szerintem ha nem jelentett semmit ne is mond el neki és tanulj a dologból.

2017. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
38%

Na, látom megjelent a sok erkölcsrendész is :D

Kérdező, sztem mondd el a párodnak, ha látja rajtad, h megbántad és tanultál belőle, remélhetőleg nem szakít. Én egyébként nem borulnék ki nagyon, de nem én számítok, hanem az ő meglátása e tekintetben.

2017. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
32%

Ne aggódj kérlek.... sok noben nincs tartás, ahogyan benned sincs. :(

Miért kell olyan sokat inni, nem félsz hogy bajba kerülsz, gyógyszer az italidba, erőszak sok minden történhet.

Szó... nem félsz??!! 100% nem engedem el a lányomat ilyen helyre.

Bocsánat.

2017. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha még tudsz táncolni, akkor nem ittál annyit, hogy ne legyél tudatában a tetteidnek. Ugyanolyan komolynak számít, mintha tök józanul csináltad volna.
2017. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos, hogy ugyanannak venném, mintha teljes tudatodban tetted volna. Ha látom rajtad azt, hogy nagyon megbántad, és tényleg sajnálod, akkor lehet lenyelném. Viszont ha úgy érvelnél, hogy "csak csók volt", meg "részeg voltam, nem számít", na akkor tuti vége lenne mindennek. Amúgy megsúgom, ha elkövetsz valamit, akkor jogilag súlyosbító körülmény, nem enyhítő ;)
2017. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

#5 Mondjuk olyanokat vártam volna, amik a kérdésemre válaszolnak és a gyengébbek kedvéért a végére külön le is írtam :)

Ahogy látom a többségnek így sem jutott el az agyáig és csak annyit fogtak fel az egészből, hogy itt egy újabb alkalom, hogy kioktathatnak valakit. Gondolom egyikőjük sem hibázott soha semmit és mindegyik válaszoló erkölcsi példakép lehet mindenkinek :)

2017. febr. 9. 20:32
 10/38 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ha valaki munkanélküli lesz és ezért felönt a garatra, majd a körülményekre tekintettel betör egy ékszerüzletbe, de nem visz el semmit, majd elkapják a rendőrök, nem fogják hazaengedni, hogy ejnye-bejnye, többet ilyen ne történjen!

Kvázi nem tekinteném én se enyhítő körülménynek se a jó magaviseletet és büntetlen előéletet, se a rossz nap kifogást, se az alkoholt.

31/F

2017. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!