Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ferjem szeretojehez ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjem szeretojehez ment szexelni koronavirus alatt, kozben itt az ujszulott babànk akit ezzel veszelyeztet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt mar ez a nő az eleteben de ugy tudtam vege, erre karanten alatt elmegy hozza
2020. ápr. 3. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Indítsd meg a válást!
2020. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Rakd ki a holmiját az ajtó elé a kulcsot meg hagyd belülről a zárban. Gondolom érteni fogja a célzást.

Ha meg valamiért vele akarsz maradni csöndben tűrd mert változni nem fog.

2020. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 LazyJones ***** válasza:
81%

#1

[link]

[link]

[link]

[link]


Sajna a gyerekekről lepattan tézis megdőlt egy párszor.

2020. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Harom gyerekunk van.. es siman kockaztat
2020. ápr. 3. 13:18
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Te is tudod mit kellene tenned. A kérdés, hogy el tudod-e tartani egyedül a 3 gyereket. Egy biztos: a férjed nem szeret sem téged, se a gyerekeket.
2020. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 opened paradise ***** válasza:
85%

És neked ez a legnagyobb bajod abban, hogy megcsal? A vírus? Amúgy nem zavarna?

Cseréltesd le a zárat, ha tied, vagy közös a lakás.

2020. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Én zárat cserélnék, és begyújtanék a cuccaival, de ez én vagyok. Mondjuk én nem függök anyagilag, és a ház az enyém.

Te meg gondolom azért vagy még vele, mert anyagilag függsz tőle és nincs hova menni.

Innentől meg teljesen felesleges itt hisztizni, hogy mit csinálj.

2020. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki, maradjon is ott.
2020. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%

Ok. Akkor nézzétek meg a halálozási rátát korosztályonként. Bocs, akkor a világon már meghalt benne 3 csecsemő és 10 gyerek.


De hihetetlenek vagytok, hogy képtelenek vagytok statisztikák, számok mentén, logikusan, racionálisan gondolkodni. Csak "jáááj a gyerek". Nehogy végiggondoljátok ép ésszel a dolgokat.


A csecsemők, gyerekek a legkevésbé veszélyeztetettek. A kérdező ezerszer jobban aggódhatna saját maga miatt, mint a gyerekei miatt, mert ő sokkal nagyobb eséllyel hal bele.

2020. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Darabold fel a ruháit, tedd tönkre a laptojat, xboxat. Lehetlenitsd el. Amikor meg rakerdez mondd, h te nem tudod mi történt.
2020. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!