Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azoktol kerdezem akiket mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktol kerdezem akiket mar megcsaltak es kesobb kiderult. Ti eszrevetettek hogy a parotok megvaltozott?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kapcsolati tátusza egyedülállóvá változott
2020. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem, hogy valami nincs rendben, de nem tudtam, hogy mi az. Éreztem, hogy más lett, hogy máshogy viszonyul hozzám, de egyszerűen semmi különös dolog nem történt akkoriban, amire rá lehetett volna fogni a változást. Ha kérdeztem, hogy mi a baj, van-e valami baja, akkor mindig a munkára fogta, hogy amiatt stresszes és jól megölelgetett és biztosított a szeretetéről, hogy nem velem van baj.

Hát így éltünk mi min. fél éven át, vagy igazából ki tudja, hogy pontosan mennyi időn át.


33N

2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne. Csak nem hittem el. Azóta éberebb vagyok és nem csak akkor kapok észhez, amikor konkrét képeket és nyilvánvaló bizonyítékokat látok.


Mondjuk már eleve össze sem jövök olyannal, aki nem előbb kommunikál velem a problémákról, minthogy megfordulna a fejében a kapcsolaton kívüli enyhébb dolgoktól kezdve a félrekefélésig bármi.

2020. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnt valamiféle változás, de valahogy mindig meg tudtam magamnak magyarázni, hogy ez miért lehetett. Két exem esetében is volt ilyen, egyiküknél őszintén meglepődtem, mikor kiderült, hogy amúgy van mellettem másik barátnője is, a másik pasinál viszont annyira nem lepődtem meg, mikor bevallotta, hogy rendszeresen félrejárt és randizgatott. Hát, ezekből is tanultam, legközelebb már tudni fogom, hogy ha a megérzésem azt mondja, valami nem stimmel, akkor tényleg van valami gebasz.
2020. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok ismét: ahogy a többiek is írták, én sem mertem bízni a megérzéseimben, mindig találtam ésszerű magyarázatot. Pedig a megérzésekről szinte mindig bebizonyosodott, hogy teljesen jogosak és helytállóak voltak. Ezentúl én is jobban fogok hallgatni a lelkemre.
2020. ápr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A 2. barinőnél bár jelek voltak, nem gondoltam rá, szakítás után tudtam meg, így mindegy volt.

Az 5. barátnőnél jelek és gyanú is volt, de bizonyíték híján játszottam a szerepem, hogy elhittem a meséjét, míg utána jártam az igazságnak, mert nem hagyott nyugodni. KB fél év alatt sikerült úgy sarokba szorítanom, hogy az igazság az ő szájából hangozzék el.

2020. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy béna vagyok, de én nem vettem észre semmit, sajnos. Sokat dolgoztam és tanultam is akkoriban. Derült égből villámcsapásként ért, mikor véletlen rájöttem. Persze tagadott mindent.
2020. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de csak aprobb változás volt,nem volt annyira bújós,mint elotte kevesebb lett a szex,az gondoltam,csak változik a kapcsolatunk,mert már 6 éve voltunk egyutt.Aztán jottek az éjszakába nyúló chatelések,persze csak barátokkal,egy szép napon belenéztem a mobiljába és kiderult minden.
2020. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát észre kellet volna venni, utólag minden a helyére került, de annyira szerelmes voltam, hogy nem feltételeztem. Még álmomban sem gondoltam volna. Elhanyagolás, veszekedések, hogy el tudjon menni otthonról... Érdektelenség... Tipikusak.. Jó vak voltam.
2020. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg nem volt szex. Vagy fáradt volt, vagy engem akart kímélni. Ezt is elhittem. 😡😁
2020. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!