Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megváltozott a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a barátom. Lehet, hogy más lány van a dologban?

Figyelt kérdés

Olyan punnyadt, kedvetlen, nem akar összebújni, szexre igénye csökkent, 3 éve vagyunk együtt, nem vártam ilyen hamar ezt.


A telóját újabban viszi magával, még klóra is, ha zuhanyzik, akkor lezárja.


Egyik éjjel megébredtem , telóján lógott, azt mondta, csak játszik, de akár csetelhetett is, vagy ilyesmi.


Hogy buktassam le? Nagyon feszkós vagyok emiatt.



2018. nov. 14. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Minek vagytok ti még egyáltalán együtt?
2018. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet.
2018. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Egy normális kapcsolatban, legelőször is ezt mind megbeszélik és elmondják a másiknak.


Elmondod mi az ami zavar, mi az ami szerinted megváltozott, elmondod mit gondolsz arról, hogy ő mit tesz vagy tehet.

Aztán kapsz rá választ.


És a kapott válasz után kell ezen elgondolkodni.


De nem játszadozni meg találgatni mint az éretlen hülyegyerekek.

2018. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Hát amiket leírsz, az alapján sajnos még az is lehet. Valahogy ki kellene derítened, mert bár az előző hozzászólok olyan baromi okosak, de az ilyenről általában hiába próbálsz beszélgetni, nem fogják azt mondani, hogy persze, van valakim.
2018. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!